Pesemine
(1818)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Mebond Repair Purple ShampooHõbešampoon26,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bondfinity Deep Repair OilJuukseõli28,99 €50 ml (0,58 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bondfinity Deep Repair MaskJuuksemask37,99 €200 ml (0,19 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Sealing BalmJuuksepalsam26,99 €75 ml (0,36 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing Mask 1Juuksemask37,99 €200 ml (0,19 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing ConditionerJuuksepalsam28,99 €250 ml (0,12 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Nourishing ShampooŠampoon26,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€SCHWARZKOPF PROFESSIONALBlond Me Bond Repair Brightening ShampooŠampoon26,99 €300 ml (0,09 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Miracle Oil SerumÕliseerum skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 34,99 €30 ml (1,17 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Mask Step 2Intensiivne juuksemask skvalaani ja oomega-9-rasvhappegaalates 16,99 €30 ml (0,57 € / 1 ml)
-30%alates 15€WELLA PROFESSIONALSUltimate Smooth Conditioner Step 2Palsam skvalaani ja oomega-9-rasvhappega40,99 €200 ml (0,20 € / 1 ml)









