GISADA Ambassadora Shower Gel Dušigeel
Tootekirjeldus
GISADA Ambassadora Shower Gel
(Dušigeel)
Puuviljane, magus ja soe: siin kohtuvad puuviljane magusus ja luksuslikult pehmed noodid. Mandariin ja mustikas moodustavad lõhnastatud dušigeeli tipunootides lõhnava dueti. Jasmiin ja apelsiniõis toovad oma väga rikkaliku puuviljalisuse mängu. Vanill, muskus ja sandlipuu toetavad tervikut oma lohutava mõju ja soojusega. Kašmiiripuu ja tuhksuhkur annavad akordidele oma õrna lõpu ja ekstravagantsuse. Roosa pipar annab alatoonilise wow-efekti. Dušigeel lõhnab nagu GISADA Ambassadora parfüümvesi naistele.
Kasutamine
Kandke niiskele nahale. Vahusta, loputa.
Koostisosad
Koostisosad:
AQUA, SODIUM COCO-SULFATE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, PARFUM, BENZYL ALCOHOL, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, CITRIC ACID, HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, DEHYDROXANTHAN GUM, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, BENZOIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, LIMONENE, SODIUM BENZOATE, MORINGA OLEIFERA LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE
Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.
Hoiatused
Sadullah Ademi
In der Au 6, 8406 Winterthur Switzerland
sadullah.ademi@swissfragrance.ch