AQUA DI PORTOFINO Notte AQUA DI PORTOFINO Notte AQUA DI PORTOFINO Notte
AQUA DI PORTOFINO

AQUA DI PORTOFINO Notte Parfüümvesi naistele ja meestele

LÕHNAKOMPOSITSIOON: Tsitruselised, Merevaik, Jasmiin, Muskus, Lilled
KELLELE: Naisele, Unisex
100 ml 1,41 € / 1 ml
141 €
Hind 105,75 € ostes vähemalt 19 € eest

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Soodus! AINULT DOUGLASE ILUKAARDIGA! -25%* SOODUST LÕHNADELE DOUGLASE POODIDES JA E-POES 29.05. - 01.06.2025. 25%* SOODUST lõhnadele, ostes vähemalt 19 EUR eest. AINULT DOUGLASE ILUKAARDIGA! Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", kinkekaartidele, komplektidele ning kaubamärkidele DIOR, CHANEL, GIORGIO ARMANI BEAUTY, ARMANI, YVES SAINT LAURENT, GUERLAIN, DOLCE&GABBANA, HERMÈS, MORPH, SISLEY, TOM FORD, FILIPPO SORCINELLI.

Tootekirjeldus

AQUA DI PORTOFINO Notte

(Parfüümvesi (EDP))


NOTTE
MAAGIA TÄHTEDE ALL
(Notte on itaalia keeles "öö")

Suveööd elustuvad uuesti selle lõhna igas hinguses.
Esimesed akordid – bergamott, ananass, sidrun ja roosa pipar – on täidetud värske meretuule ja tähistaeva öö salapärase võluga.

Lõhna südames ühinevad värskendav akord, luksuslik kašmeraan ja õrn jasmiin – see on aroom, mis ümbritseb sind nagu soe tuulepuhang, tuues sinuni kordumatuid hetki.

Lõpus avaldub lõhna võrgutav sügavus – oliivipuidu sametine pehmus, rikkalik ambra, tammesammal ja valge patšuli loovad sensuaalse koosluse, mis meenutab valguse ja varjude mängu.

Notte on lõhn, mis kutsub nautima Portofino maagiat tähistaeva all.

Aroom: Mereline, värskendav, puidune

Tipunoodid: bergamott, ananass, sidrun, roosa pipar
Südamenoodid: värske akord, kašmeraan, jasmiin
Põhinoodid: oliivipuit, ambra, tammesammal, valge patšuli, valge muskus

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

  • Sidrun
  • Merenoodid
  • Oliivipuu
  • Sool
Südamenoot

  • Jasmiin
  • Vaiguseemnik
  • Kuslapuu
Põhinoot

  • Merevaik
  • Muskus
  • Oliivipuu

Kasutamine

Kandke lõhna otse kaelale, randmetele, kõrvade taha või juustele. Pikaajalise, hästi doseeritud tulemuse saavutamiseks piisab paarist pihustusest. Vältida otsest kokkupuudet silmade ja suuga.

Koostisosad

Koostisosad:

ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL.

Päritoluriik: Itaalia

Kehtib peale avamist: 12M

Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.

Hoiatused

Flammable
TULEOHTLIK. HOIDA EEMAL KUUMUSE ALLIKATEST JA LAHTISEST LEEGINIST. AINULT VÄLISEKS KASUTAMISEKS. VÄLTIDA SILMADEGA KOKKUPUUDET. SILMADEGA KOKKUPUUDEL LOPUTADA VIIVITAMATULT JA ROHKELT PUHTA VEEGA. HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS. HOIDA JAHEAS JA PIMEDAS KOHAS.

New Cosmesy Srl
Simona Crisci
info@newcosmesy.com

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!