AASIA PÄEVAD
-20%alates 19€DR.JART+Ceramidin™ Skin Barrier Moisturizing Eye CreamSilmakreem35,99 €15 ml (2,40 € / 1 ml)
-20%alates 19€DR.JART+Cicapair™ Intensive Soothing Repair SerumNäoseerum48,99 €30 ml (1,63 € / 1 ml)
-20%alates 19€DR.JART+Cicapair™ Intensive Soothing Repair Gel CreamNäogeel-kreemHetkel puudub50 ml (0,98 € / 1 ml)
-20%alates 19€DR.JART+Cicapair™ Sleepair Intensive Soothing Repair MaskNäomask42,99 €75 ml (0,57 € / 1 ml)
-20%alates 19€DR.JART+Vital Hydra Solution™ Hydro Plump Treatment EssenceNäoessents31,99 €150 ml (0,21 € / 1 ml)


















