Kõik COLLISTAR tooted
(136)
-20%alates 19€
COLLISTARActive Protection Milk Spray Ultra-rapid Application Spf 30Kaitsev päevituspiim43,99 €200 ml (0,22 € / 1 ml)
-40%COLLISTARActive Protection Sun Cream Face - Body Spf 30Aktiivne päikesekaitsekreem näole ja kehale38,99 €23,39 €
150 ml (0,16 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARUltra Soothing After Sun Repair TreatmentEriti rahustav ja niisutav päevitusjärgne kreem43,99 €250 ml (0,18 € / 1 ml)
-30%COLLISTARAbdomen and Hip Meso-Remodeling TreatmentModelleeriv kehakreem61,99 €43,39 €
250 ml (0,17 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARRigenera Smoothing Anti-Wrinkle Eye ContourSilmakreem61,99 €15 ml (4,13 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARRigenera Smoothing Anti-Wrinkle CreamKortsudevastane näokreem85 €50 ml (1,70 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARTwo-Phase Make-Up Removing SolutionSilmameigieemaldaja33,99 €200 ml (0,17 € / 1 ml)
-35%COLLISTARHyaluronic Acid + Polyglutamic Moisturizing LiftingNäoseerum58,99 €38,34 €
30 ml (1,28 € / 1 ml)








