Kõik COLLISTAR tooted
(136)
-35%COLLISTARMake-Up Removing Cleansing BalmPuhastuspalsam meigi eemaldamiseks30,99 €20,14 €
100 ml (0,20 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARMake-Up Removing Micellar WaterMitsellaarvesi meigi eemaldamiseks silmadele ja huultele33,99 €250 ml (0,14 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARLift HD + Lifting Eye And Lip Contour CreamSilmakreem61,99 €15 ml (4,13 € / 1 ml)
-20%alates 19€
COLLISTARLift HD + Lifting Remodeling Serum Face And NeckSeerum/kontsentraat näole77,99 €30 ml (2,60 € / 1 ml)
-30%
COLLISTARRigenera Anti - Wrinkle Plumping Lip TreatmentHuulekreem49,99 €34,99 €
15 ml (2,33 € / 1 ml)
-20%alates 19€COLLISTARRigenera Notte Anti Wrinkle Repairing Night CreamNäokreem | öö85 €50 ml (1,70 € / 1 ml)










