AINULT RAKENDUSE! 20% SOODUST, OSTES VÄHEMALT 2 TOODET!

 

 

 

Kood: APP20
VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set UUDIS
VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle SetVPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle SetVPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set
VPLAB

Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set

Komplekt
KELLELE: Naistele
Piiratud kogus
Komplekt
64,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

VPlab Ultra Women's Health & Beauty Bundle Set

(Komplekt)


Hellitage oma kallimat eesseisvate jõulude ajal millegi tõeliselt erilisega! Meie jõulukomplekt ULTRA WOMEN'S on suurempärane kingitus, millega toetada NAISE tervist ja ilu.

Mis kuulub komplekti?
VPLAB ULTRA WOMEN’S MULTIVITAMIN FORMULA. Meie ainulaadsed multivitamiinid, millel on optimeeritud valem naiste tervise ja heaolu soodustamiseks.
VPLAB ULTRA WOMEN’S PROTEIN 500 g. Kõrgkvaliteetne täisväärtuslik naiste valgukokteil, mis on moodustatud looduslikest koostisosadest. Toode on nähtud ette kaalu langetamise, lahja lihasmassi juurdekasvu ja uuenemise soodustamiseks. See vadakuvalgukokteil tagab madala süsivesikusisaldusega energia ja aitab säilitada aktiivset eluviisi.
VPLAB ULTRA WOMEN’S BEAUTY COLLAGEN LIQUID. Kollageen on töötatud spetsiaalselt välja juuste ja naha vastupidavuse ning elastsuse soodustamiseks ja kortsude ning tselluliidi vähendamiseks.
VPLAB ULTRA WOMEN’S HAIR, SKIN & NAILS. Vitamiinid naha, küünte ja juuste tervise soodustamiseks.

Komplekti ostes saate 30% hinnaalandust, mida tooteid eraldi ostes ei saa

Kasutamine

Kasutada vastavalt toidulisandi pakendil esitatud juhistele.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!