Ostudega üle 49 EUR saate KINGITUSEKS RITUALS MINIKOMPLEKT! Ainult e-poes!

 

Kood: RITUALS
VPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle VPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle VPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle VPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle UUDIS
VPlab Laboratory Immunity & Wellness BundleVPlab Laboratory Immunity & Wellness BundleVPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle
VPLAB

Laboratory Immunity & Wellness Bundle

Komplekt
KELLELE: Naistele
Piiratud kogus
Komplekt
59,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

VPlab Laboratory Immunity & Wellness Bundle

(Komplekt)


VP LABORATORY jõulukomplekt on ideaalne moodus lähedaste rõõmustamiseks, näidates üles hoolivust ja mõeldes spetsiaalselt nende tervisele.
Mida komplekt sisaldab?

VP LABORATORY ULTRA IMMUNE. Immuunsust toetav valem, mis sisaldab ainulaadset vitamiini-, mineraalaine-, probiootikumi- ja prebiootikumikompleksi.
VP LABORATORY OMEGA 3-6-9. Oomega 3-6-9 on spetsiaalselt välja töötatud toidulisand, mis sisaldab kala-, oliivi- ja kurgiõli. See soodustab hormoonide sünteesi terve naha säilitamiseks, parandades samal ajal mälu talitlust, hoides tervena liigeseid ning vähendades südame-veresoonkonna haigusi.
VP LABORATORY CURCUMIN & VITAMIN D3. Kurkumiini ja D3-vitamiini kapslid aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele, toetades samal ajal lihaste ja luustiku optimaalset tervist.
VP LABORATORY COLLAGEN FLEX. Läbimõeldud kompleks, mis on spetsiaalselt välja töötatud liigeste, luude ja lihaste tervise toetamiseks.
Komplekti ostes saate 30% hinnaalandust, mida tooteid eraldi ostes ei saa

Kasutamine

Kasutada vastavalt toidulisandi pakendil esitatud juhistele.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!