Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris) -60% -60%
Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)Urban Decay Stay Naked Pro Customizer  (Koriģējošs konsīleris)
Urban Decay

Stay Naked Pro Customizer

Peitekreem
Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! 3 luksusbrändi näidistoodet

Ostes veebipoest Douglas.ee rohkem kui 200 euro väärtuses, saate KINGITUSEKS 3 luksusbrändi näidist.

*Kingitused ei summeeru **Kampaania kehtib AINULT VEEBIPOES

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

60%  
Red 10.20 g Kehtiv:
alates 2021-12-01
kuni 2022-01-23
12,40 € 30,99 €

Tootekirjeldus

Urban Decay Stay Naked Pro Customizer

(Korrigeeriv peitekreem)


Kasuta nagu proff! Pane telefon käest koos kõigi meigiõpetustega, mis julgustavad kasutama huulepulka korrigeerimiseks. Stay Naked Pro Customizer on siin selleks, et rahuldada kõik jume korrigeerimise vajadused. See imeline vahend on ohutu kasutamiseks nii silmadel kui ka näol. Me oleme loonud kerge ja hingava vegan koostise (see on identne meie peitekreemiga Stay Naked Correcting Concealer). Peitekreem püsib kuni 24 tundi. See teeb kõike alates Sinu lemmiktoodete toonide muutmisest kuni hüperpigmentatsiooni korrigeerimiseni. Punane ja valge. Valge ja punane. Muuda #nofilter forever enda uueks mantraks meie ülipigmenteeritud punase ja valge peitekreemiga Pro Customizer. Muuda jumestus- ja peitekreemide ning põsepunade toone heledamaks meie Pure White‘i tooniga. See sobib ideaalselt heledale või keskmisele nahatoonile, kuna selle abil muutub pigmendivärv heledamaks ja pastelsemaks, samuti võimendab valgustpeegeldavat efekti. 

 

Tagasiside

Kirjuta arvustus