TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis) Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis) Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis) Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis) -30%
Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis)Urban Decay Beached Bronzer 9 g  (Bronzējošs pūderis)
Urban Decay

Beached Bronzer

Päikesepuuder

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
Sun Kissed 9.00 g
31,99 €

Tootekirjeldus

Urban Decay Beached Bronzer

(Päikesepuuder)


Saa kuldseks jumalannaks iga kord, kui kasutad Urban Decay Beached päikesepuudrit. Kanna see siidine puuder näole või kehale ja kõik küsivad sinu käest, kas käisid puhkepäevadel mõnes Fidži rannas. Urban Decay peene jahvatusega eriti õrn koostis on kergesti pealekantav ja annab kirka sära. Universaalsed matid toonid loovad kerge ja loomuliku katvuse. Kui varasemalt oled loobunud päikesepuudritest nende kuivuse ja ebaühtlase katvuse tõttu, siis Beached päikesepuuder muudab kindlasti sinu arvamust. Peene jahvatusega puudril on sametine tekstuur, mis tundub nahal tõeliselt vapustav. Valgustpeegeldavate pigmentide tehnoloogia annab küllusliku tooni ja kauapüsivuse. Puudrikarpi kaunistavad troopikamotiivid ja sellele on lisatud täissuuruses peegel. KASUTAMINE Kanna Beached päikesepuuder näole kuival kujul või proovi seda niiskena, et muuta katvus veel püsivamaks. Igal juhul saavutad sa perfektse sära ja päevitusefekti. Puudri uuenduslik valem sobib hästi näo kontuurimiseks.

Tagasiside

Write a review