STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“) STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)
STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay  (Plastilīna ziepes “Mango un marakuja“)
STENDERS

Mango And Maracuja Soap Clay

Mango ja granadilli saviseep
UUDIS Kingitus
Kingitus! Stenders Grapefruit Quince Cream soap 100g

Kui ostate 15 EUR STENDERS tooteid, saad greip-küdoonia seep (100g) kingitus.

 *Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 23.11.-03.01.2021. ***Ei kohaldata jõulukomplektide suhtes

105 g 5,23 € 100 g
5,49 €

Tootekirjeldus

STENDERS Mango And Maracuja Soap Clay

(Mango ja granadilli saviseep)


Seep, mis muudab vanniskäigu mänguliseks! Apelsinitassikook või apelsiniauto? Või äkki hoopis opossum või orhidee? Sellest apelsini saviseebist võite vormida kõike, mida soovite. Ja mis veel parem, seda võib kasutada ka keha pesemiseks, juuksešampoonina, vannipallina või kõigeks üheaegselt! Olenemata sellest, mis vormi te sellele annate, üks on kindel – see vannikaaslane annab teie vanniskäigule hõrgu mango- ja granadillilõhna.


Kasutamine


Murdke väike tükk, niisutage veega kuni moodustub meeldiv vaht, kandke seep kehale ja seejärel loputage. Hoidke kuivas kohas.

Tagasiside

Write a review