NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex  NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex  NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex  NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex 
NYX PROFESSIONAL MAKEUP

Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex

Kunstripsmed
KELLELE: Naisele
Kingitus
Full Feather Flex 9,37 € 1 tk kohta Kehtiv:
alates 2024-07-01 kuni 2024-07-31
9,37 € 12,49 €*

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Kingitus! 3 luksusbrändi näidistoodet

Ostes veebipoest Douglas.ee rohkem kui 200 euro väärtuses, saate KINGITUSEKS 3 luksusbrändi näidist.

*Kingitused ei summeeru
**Kampaania kehtib AINULT VEEBIPOES

Tootekirjeldus

NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex 

(Kunstripsmed)


NYX PROFESSIONAL MAKEUP Jumbo Lash Eyelashes Full Feather Flex energia! Saa tuttavaks meie veganliku kunstripsmetehnoloogiaga! Nüüd saadaval neljas stiilis.
Paista silma jumbo lashi energiaga! Ülipaindlikud ja kihiti peale kantavad ripsmed ning profitasemel tulemus. Ei mingit liimi. Ei mingeid magneteid. Ei mingeid probleeme. Nüüd neljas uues stiilis!
Lõpuks ometi dramaatiline pilk, mis ei vajuta silmalauge alla! Silmi rõhutavatest 1/2 ripsmetest ülitihedate ripsmeteni – meil on sulle lahendus olemas!
Need uuenduslikud kunstripsmed on kihiti peale kantavad, kerged, mugavad ja taaskasutatavad kuni 15 korda. Tihedam. Pikem. Mõjusam.

Kasutamine

1. samm: kanna ripsmejoonele meie kaks ühes silmalainerit ja ripsmeliimi. Lase sellel 2–3 sekundit kuivada. 2. samm: paigalda ripsmed sõrmede, pintsettide või ripsmeaplikaatori abil. Mugavad kunstripsmed püsivad paigal kuni 12 tundi.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!