MIZON Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf]
MIZON

MIZON Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf] Näomask

NAHA TÜÜP/SEISUND: Tundlikule nahale, Kuivale nahale
TOOTE OMADUSED: Toitev, Paindlikkuse jaoks, Sära jaoks, Niisutav, Rahustav
KELLELE: Naisele, Unisex
24 g 0,10 € / 1 g
2,49 €
Hind 1,87 € ostes vähemalt 19 € eest

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!
Soodus! AINULT E-POES -25%* NAHAHOOLDUSELE Ainult e-poes 13.06.-18.06.2025. -25%* Soodust nahahooldusele, ostes nahahooldust vähemalt 19 EUR eest *Soodused ei summeeru ning ei kehti toodetele, mis on märgistega "hea hind" ja "e-hind", kinkekaartidele, komplektidele ning kaubamärkidele GIORGIO ARMANI BEAUTY, LANCOME, HELENA RUBINSTEIN, KIEHL'S, LA MER, RITUALS, SENSAI, SHISEIDO, SISLEY, THE ORDINARY.

Tootekirjeldus

MIZON Joyful Time Mask Jeju [Heartleaf]

(Kangasmask)


Kangasmask, mis sisaldab Jeju Yellow Complex'i elujõulist energiat ja soorohu essentsi rahustavat toimet, et tagada niisutatud nahk.
Mittekleepuv, tasakaalustav niiskus
Parandab naha tekstuuri
Tugevdab nahka
Rikkalik toitmine
Tugevdatud niisutus
Jeju Yellow Complex - Jeju saarelt korjatud taimede kompleks, mis on rikkalik antioksüdantide poolest ja mis takistab naha vananemist. Dermatoloogiliselt testitud, vegan ja OEKO-TEX sertifitseeritud.


Sobib hästi tundlikule, kuivale ja väsinud nahale. Aitab parandada naha elastust ning muudab tuhmi naha taas säravaks. Hüpoallegreenne,  alkoholivaba.

Kasutamine

Peale naha puhastamist ja tooneri kasutust aseta mask näole. Peale 10-20 minutilist mõjuaega eemalda mask näolt ning masseeri nahale jäänud toode õrnalt sõrmedega naha sisse.

Koostisosad

Koostisosad:

WATER, BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, 1,2-HEXANEDIOL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, CARBOMER, ALLANTOIN, ARGININE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM POLYACRYLATE, XANTHAN GUM, SODIUM PHYTATE, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, PVM/MA COPOLYMER, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) EXTRACT, TARAXACUM OFFICINALE (DANDELION) EXTRACT, SIMMONDSIA CHINENSIS (JOJOBA) SEED EXTRACT, CITRUS UNSHIU FRUIT EXTRACT, CHAENOMELES SINENSIS FRUIT EXTRACT, HOUTTUYNIA CORDATA EXTRACT, PONCIRUS TRIFOLIATA FRUIT EXTRACT, TOCOPHEROL

Päritoluriik: Lõuna-Korea

Kehtib peale avamist: 12M

Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.

Hoiatused

Allaneelamisel kahjulik. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärrituse ilmnemisel lõpetage kasutamine.

Ancors Co., Ltd.
56-24, Gajangsaneopseo-ro, Osan-si, Gyeonggi-do, Korea
http://www.ancors.com
Lenzer Trade OÜ Puiestee 13B, Tartu, 50303, Estonia
alexander@lenzertrade.eu

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!