TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo   (Šampūns krāsotiem matiem) Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo   (Šampūns krāsotiem matiem) -40%
Love Beauty And Planet

Muru Muru Butter & Rose Shampoo

Šampoon murumuru või ja roosiga
Juuksetüüp: Värvitud juustele
KAMPAANIA
Kingitus! YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme 1,2ml - Sinu kolmas tester kingituseks!

Šoppa Douglas.ee e-poes ja saad KINGITUSEKS kaasa YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme testri (1,2ml)

*Kingitused ei summeeru **Kampaania kestab AINULT E-POES 28.07.2021.

400 ml 1,50 € 100 ml Valid:
from 2021-07-05
to 2021-08-01
5,99 € 9,99 €

Tootekirjeldus

Love Beauty and Planet Muru Muru Butter & Rose Shampoo 

(Šampoon murumuru või ja roosiga)


Love Beauty and Planet on pühendunud väikestele heategudele, mis muudavad iga päev nii Sind kui meie planeeti natuke ilusamaks. Toodame iga päev ühe šampoonipudeli, mis koosneb 100% taaskasutatud materjalist ja on taaskasutatav. Kõik meie šampoonid on parabeeni-, silikoonide, värvainete-, julmuse- ja ftalaadivabad ning valmistatud looduslikest koostisosadest." Meie murumuru või ja roosiga sulfaadivaba šampoon värvitud juustele hoiab Sinu kiharad kirkad ja toidetud!" Meie vegan šampoonid on valmistatud kasutades taimseid puhastajaid ja segatud mahe kookosõliga" Ümbritse oma juuksed mahlase roosiõite värskusega, kasutades meie värvitud juustele mõeldud šampooni." Kuidas kasutada? Lihtsalt pigista, aja vahule ja loputa! Ja ära unusta kraanivett säästlikult kasutada!" Säravalt kaunite juuste jaoks proovi meie juuksetoodete sarja. Pärast šampooniga pesemist kasuta ka Love Beauty and Planet palsamit." Ära piirdu vaid imeliste vegan juuksetoodetega! Proovi ka Love Beauty and Planet nahahooldustooteid!"

 

 

FEATURES

Tagasiside

Write a review