Küünlad

Filtrid

Kaubamärk

Toote tüüp

Eripakkumine

LÕHNAKOMPOSITSIOON

ROHELINE

KELLELE

TOOTE OMADUSED

Saadavus

Sorteeri:

Lõhnaküünlad – võbisevad leegid koos mõnusa lõhnaga

Kas sulle meeldib enda kodu omanäoliselt sisustada ja kaunistada? Õrnade nootidega lõhnaküünlad loovad ainulaadselt hea enesetunde ja pakuvad tõelist lõõgastust. Lõhnaküünlad avaldavad muljet ka oma dekoratiivse kujundusega – olgu siis klaasi taga, portselanümbrises või omaette. Veebipoest Douglas leiad mitmekülgse disaini ja eripalgeliste aroomidega lõhnaküünlaid eri tootjatelt. Nii leidub Douglases midagi igale maitsele!

Mitmekülgse disainiga lõhnaküünlad

Klaasi sees olevad lõhnaküünlad on väga armastatud. Need näevad välja eriti elegantsed ja püüavad mugavalt kinni ka mahavoolava vaha. Vali prinditud dekoori või kaubamärgilogoga ning tavaliste ja läbipaistvate klaaside vahel. Värvipalett ulatub rahulikest pastelsetest toonidest, nagu beebiroosa ja sinine, punase, rohelise, lilla ja halli ning isegi mustani.

See tähendab, et leiad kindlasti oma interjööri jaoks sobiva küünla. Kaanega klaasis olevad lõhnaküünlad pakuvad sulle eelist – need säilitavad oma aroomi eriti kaua ja neile ei kogune tolmu. See tähendab, et isegi kuid hiljem lõhnavad need sama tugevalt kui ostes. Lõhnaküünlaid kattes väldid ka mitme ruumilõhna segunemist.

Lisaks moodsa metallkaanega klaaspurkides küünaldele saab valida ka nostalgilise välimusega lõhnaküünalde vahel hoidise- või kommipurkides. Portselani sisse valatud lõhnaküünlad õhkavad puhast luksust ja elegantne portselanvalge sobib iga sisekujundusega. Alternatiivina on saadaval sissevalatud kaunistustega küünlad, nagu vaharoosidega ja reljeefsed variandid.

Milline lõhn see olema peaks?

Lõhnaõlid, looduslikud aroomid, eeterlikud õlid ja muud essentsid annavad küünaldele eriomase lõhna. Seejuures käitub lõhnaküünal nagu parfüüm – lõhna ülesehituse määravad tipu-, südame- ja põhjanoodid.

  • Tsitrusearoomid, nagu laim või bergamott, turgutavad meeli ja mõjuvad värskuse äratajatena.
  • Lillelised noodid, nagu roos, jasmiin või maikelluke, muudavad sinu elutoa meeldivaks lõhnavate lillede mereks.
  • Veenoodid seevastu meenutavad puhkust mere ääres ja loovad pingevaba õhkkonna.
  • Kuid ka puidused ja idamaised jooned, nagu seedripuu, muskus jms, on väga armastatud. Need viivad sind reisile kaugetesse maadesse.

Eksklusiivsed lõhnaküünlad, mis sobivad sinu lemmikparfüümiga, on eriti rafineeritud. Ükskõik, milleks sul tuju ka poleks, meie mitmekesises valikus on kindlasti mõni lõhnaküünal, mis sobib harmooniliselt sinu koju.

Lõhnaküünalde erinevused

Lõhnaküünlad on saadaval eri versioonides. Tüüpiline põlevaine küünlas on parafiin, kuid on ka variante, mis on valmistatud muudest materjalidest, nagu sojavaha, mesilasvaha või muud orgaanilised looduslikud vahad. Materjali valik määrab küünla põlemise aja. Lisaks on oluline küünla asukoht. Kõige parem on valida koht, kus pole tuuletõmbust ja kuhu ei pääse lapsed ega lemmikloomad.

Osta lõhnaküünlad nüüd veebipoest Douglas

Sirvi veebipoe Douglas lõhnaküünalde valikut ja luba endale oma koju pisut luksust. Samuti leiad siit muid koduaksessuaare, millega sisustusele omanäolist puudutust anda.

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!