TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

Lee Stafford Nourishing Miracle Oil  (Barojoša eļļa matiem) Lee Stafford Nourishing Miracle Oil  (Barojoša eļļa matiem) -20%
Lee Stafford

Nourishing Miracle Oil

Toiteõli juustele
Juuksetüüp: Kõigile juuksetüüpidele
KAMPAANIA
50 ml 25 € 100 ml Valid:
from 2021-04-19
to 2021-05-16
12,39 € 15,49 €

Tootekirjeldus

Lee Stafford Nourishing Miracle Oil

(Toiteõli juustele)


Lee Stafford Nourishing Miracle Oil võimendab juuste loomulikku sära, tagades siledad ja terved juuksed!

KASUTEGURID
*Võimendab loomulikku sära
*Kerge koostisega
*Teeb juuksed siledaks
*Suurepärane lõunamaine aroom
Argaanõli on rikkalik ja toitev õli, mis on pärit Marokost. Õli sisaldab toimeaineid, mis aitavad parandada juuste seisundit ja tagavad terved juuksed. Niisutav õli on kerge koostisega ning mõeldud kasutamiseks kõigi juuksetüüpide puhul, sisaldades spetsiaalseid koostisaineid, mis tagavad pehmed, säravad ja terved juuksed. Pro-Argan™ kompleksi sisaldav õli toidab juukseid ning aitab võimendada juuste loomulikku sära. Tagab sileda ja särava lõpptulemuse, ilma et tootejäägid juustesse kuhjuksid.


KASUTAMINE


Kanda niisketesse või kuivadesse juustesse. Hõõruda paar tilka õli käte vahel ning kanda niisketesse juustesse poole pikkuse ulatuses kuni otsteni välja. Seada soengusse tavalisel viisil. Valida kogus vastavalt juuste pikkusele, paksusele ja tekstuurile. Kuivadesse juustesse kandmisel võtta rikkalikumas koguses toodet ning hõõruda enne pealekandmist käte vahel. Alati võib toodet juurde lisada, kuid vähemaks võtta ei saa. Vältida silma sattumist, silma sattumisel loputada kohe rohke veega.

 

Tagasiside

Write a review