Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms) Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms) Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Mitrinošs sejas krēms)
Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms)Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Mitrinošs sejas krēms)
Lancôme

Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

Päevakreem
Naha tüüp/seisund: Tundlikule nahale, Kõigile nahatüüpidele
Kingitus KAMPAANIA
50 ml 139 € 100 ml
69,49 €

Tootekirjeldus

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

( Päevakreem )


Iga päev, emotsionaalsed ja ümbritsevast keskkonnast tulenevad stressifaktorid testivad nahabarjääri suutlikkust end väliste kahjulike mõjude eest kaitsta. Selle tulemusena kipub nahk liigselt kuivama ning muutub tundlikumaks, tekitab ebamugavust ja erinevad iluvead tekivad palju kergemini. Lancôme tutvustab uut Hydra Zen päevakreemi, mis pakub intensiivset niisutust, et kaitsta nähtavate stressi ilmingute eest ja tulemuseks on kohene heaolu. Nahka hellitav kreemjas tekstuur, millel on delikaatne ja rahustav aroom, lisab nahale mõnusa leevendava tunde. Nahatoon näeb välja palju ühtlasem ja elavam. Tulemused, mis on kinnitatud naiste poolt: 97% kogesid koheselt pehmemat nahka; 95% tundsid mugavust, rohkem elastsust ja paindlikkust.

Tagasiside

Write a review