TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.04.-30.04.2021.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms) Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms) Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Mitrinošs sejas krēms) -29%
Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Nomierinošs un mitrinošs sejas krēms)Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream  (Mitrinošs sejas krēms)
Lancôme

Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

Päevakreem
Naha tüüp/seisund: Tundlikule nahale, Kõigile nahatüüpidele
Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! Lancôme bag with miniatures

Ostes Lancôme tooteid vähemalt 79 EUR väärtuses, saad KINGIKS KAASA kosmeetikakoti minitoodetega.  

 *Kingitused ei summeeru.**Kampaania kehtib 19.04-16.05.2021.

Kingitus! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Osta Douglas.ee e-poest vahemalt 70 euro eest ja saad kingituseks Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

*Kingitused ei summeeru **Soodustus kehtib AINULT E-POES 22.04.-25.04.2021.

50 ml 100 € 100 ml
49,99 € 70,49 €

Tootekirjeldus

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

( Päevakreem )


Iga päev, emotsionaalsed ja ümbritsevast keskkonnast tulenevad stressifaktorid testivad nahabarjääri suutlikkust end väliste kahjulike mõjude eest kaitsta. Selle tulemusena kipub nahk liigselt kuivama ning muutub tundlikumaks, tekitab ebamugavust ja erinevad iluvead tekivad palju kergemini. Lancôme tutvustab uut Hydra Zen päevakreemi, mis pakub intensiivset niisutust, et kaitsta nähtavate stressi ilmingute eest ja tulemuseks on kohene heaolu. Nahka hellitav kreemjas tekstuur, millel on delikaatne ja rahustav aroom, lisab nahale mõnusa leevendava tunde. Nahatoon näeb välja palju ühtlasem ja elavam. Tulemused, mis on kinnitatud naiste poolt: 97% kogesid koheselt pehmemat nahka; 95% tundsid mugavust, rohkem elastsust ja paindlikkust.

Tagasiside

Write a review