JEROBOAM

Gozo

Unisex parfüümid
LÕHNAKOMPOSITSIOON: Bergamot, Seeder, Puit, Muskus, Patšuli, Vürtsikas, Lilled
KELLELE: Naistele, Mehele, Unisex
30 ml 409 € 100 ml
122,60 € E-Hind
Tavahind 130 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

JEROBOAM Gozo

(Unisex parfüümid)


Jovoy esimese poe avamisel Kataris, kohtus Francois Henin lugupeetud ja usaldusväärse Katari sotsiaalmeediategelase AbdulAziz Al Ajailiga. AbudulAziz reisib palju mööda maailma ja kasutab iga vahemaandumist lennujaamades ära, et õppida kõike oma tõelise kire, parfümeeria kohta. Ta otsib alati maitseelamusi, kuid ennekõike ihkab ta lõhnaelamust. Ei ole vahet, kas ta uurib salajasi taimeistandusi, kus võib leiduda ehtsat oud puitu või otsib ta vintage parfüümi või töötavat parfüümilaborit, otsib ta alati uut sensatsiooni, mida oma mällu graveerida.

Kohtumiste ja arutelude käigus, karaki teed juues, rääkis AbdulAziz Francois'le oma kogemusest paigas, mida ta peab pilguheiteks maapealsele taevale: Maltale kuuluval Gozo saarel.

Gozos, maailmade ja aegade teeristil, leidub palju märke mineviku asustustest, foiniiklaste, roomlaste, araablaste, sitsiillaste, brittide ja prantslaste järjestikustest valitsemistest. Saar asub Vahemere maade ristumiskohas. Selle rannikuäärsed abajad on nagu sürrealistlikud postkaardid ja õhtuti tunduvad tuuled kandvat lõhnu nii Aafrikast kui Euroopast.

Abdulazizi mälestuste ümberkirjutamise idee parfüümiks sai kahe entusiasti vahel kiiresti väljakutseks. Nagu alati Jeroboami parfüümide puhul, püüab see sõltumatu parfüüm, Vanina Muracciole, kujundada ja visandada meie haistmisnägemust. Ja kaks aastat pärast projekti algust debüteeris GOZO erakordsel õhtul Kataris, Dohas, prestiižsel parfümeeria näitusel Al Hazm Perfumery Exhibition.

Aroom on võimsalt puidune ja vürtsikas, täiuslikult segunenud lillelõhn. See kiirgab sensuaalseid lilleseid tahke, mis on varjutatud peente vürtside varjunditega: muskuse, väärispuidu ja kaasaegsete ambroksaani nootidega.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

  • Bergamott
  • Safran
  • Tuberoos
Südamenoot

  • Seeder
  • Pelargoon
  • Kannikese lehed
Põhinoot

  • Ambroksaan
  • Valge muskus
  • Patšuli

Tagasiside

Parfüüm on väga püsiv, enesekindel, kuid see ei riku seda. Olen ostuga väga rahul
Jelena 2024-02-20 11:06
Парфюм- огонь!! Нравится!
Maria 2023-07-19 13:19
JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!