Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums) -35% -35% -35% -35% -35% -35% -35% -35%
Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums)Isadora Explosive Shine Lip Gloss (Lūpu spīdums)
IsaDora

Explosive Shine Lip Gloss

Huuleläige
Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! IsaDora meigisvamm

Ostes IsaDora tooteid summas 25 eurot või rohkem, saate KINGITUSEKS meigisvammi jumestuskreemi pealekandmiseks.

*Kingitused ei summeeru **Soodustus kehtib 27.09. - 24.10.2021.

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

35%  
Nr. 80 3.50 ml Kehtiv:
alates 2021-09-27
kuni 2021-10-24
13,64 € 20,99 €

Tootekirjeldus

Isadora Explosive Shine Lip Gloss

(Huuleläige)


Isadora Explosive Shine Lip Gloss kerge ja õrn huuleläige väljendusrikka kolmemõõtmelise säraga. Perfektne huuleläige, mis ei eristu ainult pimestava sära, läike ja erksuse poolest, vaid on ka huultel meeldiv ja niisutab neid. Kerge koostisega, mis annab huultele kolmemõõtmelise mahu ja sära, saate endale nii armastatud ilmeka läike efekti. Looduslike õlidega rikastatud uuenduslik koostis katab huuled ühtlaselt elastse geelja kihiga ja niisutab neid. Luksuslik sädelev kate annab huultele kauakestva mitmemõõtmelise sära, muutes need lopsakamaks ja täidlasemaks. Maasikakujuline aplikaator on väga õrn ja võimaldab toodet täpselt peale kanda. Vali särav, poolläbipaistev või täiesti läbipaistev toon – sinu lemmikhuulepulga peal näeb igaüks neist atraktiivne välja. Pimestav sära, erksus ja läige.

 • Ilmekas kolmemõõtmeline sära volüümikamateks huulteks.
 • Kerge ja meeldiv huultel.
 • Looduslike õlide segu annab huultele loomuliku läike ja libeduse, neid samal ajal niisutades.
 • Läikivad polümeerid moodustavad kolmemõõtmelise efektiga särava kihi, parandades huuleläike nakkumist nahaga. Toodetud ilma loomkatseteta, kliiniliselt testitud, lõhnaaineteta ja sobib veganitele. Nahatüüp: kõigile nahatüüpidele, ka tundlikule. Katvus: läbipaistev.

 

TOOTE OMADUSED

Tagasiside

Kirjuta arvustus