Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms) Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms) Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)
Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)Grown Alchemist Soothing Hand Cream   (Nomierinošs roku krēms)
Grown Alchemist

Soothing Hand Cream

Rahustav kätekreem
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
UUDIS
65 ml 47 € 100 ml
30,49 €

Tootekirjeldus

Grown Alchemist Soothing Hand Cream 

(Rahustav kätekreem)


Grown Alchemist Soothing Hand Cream kaktuseõis, Atlase seeder, Tri-Hyaluronan kompleks. See väga aromaatne kätekreem, mis koosneb ravivatest ja siluvatest toimeainetest, niisutab käsi ja küünenahku sügavalt, jättes need õrnalt aromaatseks. - Oomega-7 rikastatud kaktuseõieekstrakt imendub kiiresti, et soodustada kollageeni tootmist ja suurendada kudede uuenemist, vähendades kortsude, peenete joonte ja kuivuse teket ning elastsuse kadu. Käed jäävad sügavalt ja pikaajaliselt niisutatuks, tunduvad pehmed, elastsed ja nooruslikud. - Tri-Hyaluronan Complex – madala, keskmise ja suure kaaluga puhtad hüaluroonhappe molekulid tagavad kohese ja intensiivse niisutuse nii naha sügavates kui ka pindmistes kihtides, muutes näonaha nooruslikult tugevaks, säravaks ja märgatavalt siledamaks. - Cedarwood Atlas on looduslik antiseptik, mis neutraliseerib baktereid, rahustades samal ajal ärritust ning toites ja tugevdades naha barjäärifunktsiooni.

 

Tagasiside

Write a review