Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei) test
Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)Giorgio Armani Si Passione  (Parfimērijas ūdens sievietei)
Giorgio Armani

Si Passione

Lõhnavesi naisele
Lõhnakompositsioon: Lilled, Puuviljad, Vanilje/sefiir, Pipar, Jasmiin, Seeder, Roos, Pirn
Kingitus Populaarne
Kingitus! BURKĀNS

Meklē burkānus Douglas.lv! Iegādājoties produktus ar burkāna norādi - DĀVANĀ STENDERS VANNAS BUMBA!

*Dāvanas nesummējas. **Akcija spēkā 06.04.-12.04.2020. ***Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALĀ DOUGLAS.LV 

100 ml 139 € 100 ml
139 €
50 ml 186 € 100 ml
93 €
30 ml 220 € 100 ml
65,99 €

Tootekirjeldus

Giorgio Armani Si Passione

(Lõhnavesi naisele)


Mis on kirg? Tugevad tunded, julgus, söakus elada elu täiel rinnal. Sì Passione on  Giorgio Armani uus parfüüm, mis paljastab Sì naise kire – ta on tugev, naiselik ja vaba. See on intensiivne aroom enesekindlale naisele, kes ei luba kompromisse ja on valmis julgeteks valikuteks – naisele, kes julgeb öelda „jah“. Ütle Sì. Parfüüm ühendab intensiivse vanilli roosi, heliotroobi ja jasmiini õitega, et luua sensuaalne puuvilja-lillearoom, mis peegeldab nii naiselikkuse õrnust kui ka tugevust. Sì Passione keskmes on seedri ja moodne merevaigu-puidune noot  Orcanox ™, mis lisab küpsust ja iseloomu, peegeldades tunnete võimsust ja väljendades tõelist kirge. 

 

Tagasiside

Dievīgs un perfekts aromāts
Maija 2020-04-06 15:44
Loti slikts aromats. Tada sajuta ka piepildits udens.Paldies.
Svetlana 2020-03-30 07:08
Write a review