25%* SOODUS LÕHNADELE, ostes vähemalt 25 EUR eest! AINULT E-POES!

 

Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei) Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei) Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei) Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei) Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei)
Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei)Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei)Elie Saab Girls Of Now Forever   (Parfimērijas ūdens sievietei)
ELIE SAAB

Girls Of Now Forever

Parfüümvesi (EDP)
LÕHNAKOMPOSITSIOON: Apelsiniõied, Puuviljad, Tsitruselised, Kašmiir, Muskus, Patšuli, Roos, Vanilje/sefiir, Lilled
50 ml 192 € 100 ml
96 €
30 ml 210 € 100 ml
62,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Elie Saab Girls Of Now Forever 

(Lõhnavesi)


The Elie Saab Girls Of Now Forever suurendab õhku. Elu särab, see on lihtsalt lõbusam. Sõpruse hetk, mida tuleb hinnata igavesti. Enne alustamist, uuesti ja uuesti! See uus aroom on häid tundeid täis; paar pani vastupandamatu Ormondi lilli ja selle sõltuvust tekitavat mandli- ja apelsinipõhiseid aktsente. Nagu märkused süttivad, algab uus lugu: värskem, värvikas ja lõbusam! Tema julge optimism ühendab Liibanoni limonaadiga värskendava laine - vihje disainerile - kus Lemon Zest ja Vaarikas  põimivad. Selle elegantse ja rõõmsa naiselikkuse väljendab Rosa Cassia, uus ja ainulaadne roos-mustsõstra ko-destillaat, parfümeerias enneolematu ja lõpmatu soovitav. Tema unustamatu Patchouli rada jääb tundlikuks Cashmerani ja Vanilli. Rohkem kui aroom, see on ood nooruslikkusele, sõprusele, elule!

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!