Douglas.ee kontaktid: epood@douglas.ee; +371 20292722
(I-V 9:00-20:00, VI 9:00 - 17:00)

EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša) EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)
EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara  (Atliecoša skropstu tuša)
EISENBERG

Le Maquillage The Graphic Mascara

Vale ripsmetušš
Hetkel puudub

Tootekirjeldus

EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara

(Vale ripsmetušš)


EISENBERG Le Maquillage The Graphic Mascara avasta pilkupüüdvate silmade saladus! Ideaalne täpsus ühendatuna sihipärase ripsmete hooldusega ja 360° lehvikutaoline efekt: pealekandmisel +105%* volüümi ja +39%* ripsmte tihedust!  Vajalik ripsmetušš, mis pakub graafilist, õrna ja naturaalset meiki. Toob koheselt esile lõputult pikad, koolutatud ja piiritletud ripsmed. Tänu tugevdavale merevetika ja B5 provitamiini kompleksile ning antioksüdantidele C & E vitamiinidele soodustab see eksklusiivne toode ripsmete kasvu. Päev-päevalt on ripsmed nähtavalt taastunud, tihedamad ja pikemad**. Praktiline, kumer hari järgib ideaalselt ripsmekaart. Koosneb väikestest, koonusekujulistest ja pehmetest kiududest ja annab ideaalse koguse toodet, et püüda igat ripsmekarva, isegi kõige lühemat.

* Instrumentaalne test
** Enesehindamine

Oftalmoloogiliselt testitud, sobib isegi tundlikele silmadele ja kontaktläätsede kandjatele. Lõhnaainetevaba.

 

Tagasiside

Dabisks izskats ir ar šo tušu. Atliekas un atdalītas skropstas.
Dace 2020-05-09 22:04
Tuša kas nesaķep, atliec skropstas un padara tās izteiksmīgi melnas. Izteiksmīgākam meikapam man nav nepieciešamas pieaudzētās skropstas, jo šî tuša padara tās ļoti pamanāmas!
Santa 2020-04-26 19:54
Tuša, kas tiešām atliec skropstas. Viegli klājas, neizsmērējas, noturīga.
Lelde 2020-02-17 18:17
Write a review