COLLISTAR Shaving Cream Raseerimiskreem
Tootekirjeldus
COLLISTAR Shaving Cream
(Raseerimiskreem)
RASEERIMISKREEM
See COLLISTAR Shaving Cream pehme ja rahustav kreem sobib ideaalselt ka tundlikule nahale, tekitades kerge vahu, mis aitab raseerijal kergemini libiseda. Itaalia õunaõli niisutab ja toidab marrasknahka. Itaalia kaeraekstrakt teeb naha mõnusaks ja pehmeks. Tänu eriliselt pehmele ja siledale tekstuurile on seda parim peale kanda sõrmede või vahupintsliga.
Kasutamine
Kandke sõrmede või vahupintsli abil näole, masseerige ja seejärel raseerige.
Koostisosad
Koostisosad:
INGREDIENTS: AQUA, GLYCERIN, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, COCOS NUCIFERA OIL, POTASSIUM HYDROXIDE, MYRISTIC ACID, ELAEIS GUINEENSIS OIL, PARFUM, CITRIC ACID, ALLANTOIN, PANTHENOL, SODIUM SILICATE, PYRUS MALUS SEED OIL, AVENA SATIVA BRAN EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, COUMARIN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL
Päritoluriik: Itaalia
Tähelepanu! Toote koostis võib olla muutunud. Enne toote kasutamist kontrollige palun koostisosi. Kõige täpsema ja ajakohaseima koostisainete loetelu leiate tootepakendilt.
Hoiatused
Collistar S.p.A
via G.B. Pirelli, 19 - 20124 Milano - Italy
customercare@collistar.it