TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants) Beauté Pacifique Pit Stop   (Bioloģiskas iedarbības anti-perspiranta dezodorants) -33%
Beauté Pacifique

Pit Stop

Bioloogilise toimega antiperspirant roll-on
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
KAMPAANIA
50 ml 40 € 100 ml
19,99 € 29,99 €

Tootekirjeldus

Beauté Pacifique Pit Stop 

(Bioloogilise toimega antiperspirant roll-on)


Uus PIT STOP bioloogilise toimega rulldeodorant on väga tõhus – see vähendab järsult nii higieritumist, kui ka ebameeldiva lõhna teket. Koostises on aktiivsed ained botuliintoksiini süstiga sarnase toimega, mis vähendavad higinäärmete tegevust neid uinutades. Samuti see sisaldab alumiiniumklorohüdraati, mis blokeerib higieritumist. See ei ole veel kõik – käesolev deodorant hoolitseb ka kaenlaaluse naha hooldamise eest ning omab põletikuvastast toimet. Koostises olev Chelidonine pidurdab soovimatute karvade kasvu. Deodorandi kasutajad nimetavad seda kõige efektiivsemaks deodorandiks, mida nad on eales kasutanud. Deodorant on prestiižikas ajakirjas ”Pastaiga” nimetatud kõige paremaks ja ostetumaks kehahooldustooteks Lätis 2015. aastal ning see on olnud ostukeskuse Stockmann parimate kosmeetikatoodete topis. Ei sisalda lõhnaaineid. Kasutamine: Pit Stop eriline valem tagab seda, et efekti saavutamiseks piisab väga väikesest toote kogusest, mis tagab säästliku kasutamise. Eriti tugeva higistamise korral kasutada alguses nii tihti kui vajalik, et nahk säiliks värske ja kuivana terve päeva jooksul. Kui higistamine on normaliseerunud, siis kasutamise tihedust saab vähendada, kasutades toodet kord päevas või isegi harvemini.

Tagasiside

Write a review