-20% BIOTHERM | 27.02.-01.03.2020.

Alterna Caviar Bond Masque   (Intensīvi atjaunojoša matu maska) Alterna Caviar Bond Masque   (Intensīvi atjaunojoša matu maska)
Alterna

Caviar Bond Masque

Intensiivselt taastav juuksemask
Kingitus
Kingitus! Douglas - rätik

Osta: JUUKSEHOOLDUS, 23 EUR +

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 24.02.-08.03.2020.

161 g 36 € 100 g
57,99 €

Tootekirjeldus

Alterna Caviar Bond Masque 

(Juukseid taastav mask)


Kõigile juuksetüüpidele, kahjustatud juustele. Intensiivselt taastav juuksemask toidab, tugevdab, muudab juuksed kergemini käsitletavaks ja pehmemaks ning säravamaks. 

  • vähendab juuste katkemist kuni 99% võrra*
  • niisutab, lisab sära ja muudab juuksed pehmeks
  • taastab ja hooldab juukseid sügavuti

Spetsiaalselt välja töötatud sulgema keemiliste protsesside või füüsiliste kahjustuste tõttu kahjustunud juuksekarva soomuseid. Parandab juuksekarva pinnal olevad lõhed ja praod, liidab need kokku ja silub juuksestruktuuri ning katkenud disulfiidsidemed. Caviar Bond tugevdavad molekulid taastavad juuksekarva, sulgedes juuksekarva soomused, et vähendada kulumist. Parandatud, uuesti seotud ja suletud soomustega juuksekarv on peale hooldust taastatud, juuste seisund paranenud, need on tugevamad ja kahjustustele vastupidavamad.

Kasutamine


Kanda pestud juustele, keskendudes juuksepikkusele. Lasta mõjuda 3 minutit. Loputada hoolikalt. Parima tulemuse saavutamiseks kasutada 1-2 korda nädalas. See Caviar Bond Enforcing tehnoloogiaga rikastatud juuksemask tungib sügavale juuksekarva, et niisutada ja taastada juukseid intensiivselt. Rikkalik niisutav koostis aitab taastada kahjustatud juukseid ning nende loomuliku olukorra. Sügavuti taastav mask silub juuksepinda, niisutab, lisab elastsust ja annab läiget. Juuksed on terved, tugevad ja säravad. Ideaalne iganädalaseks juukseteraapiaks kahjustatud, ületöödeldud juustele.

 

Tagasiside

Write a review