Wrinkles Schminkles Silicone Patch Cleanser Wrinkles Schminkles Silicone Patch Cleanser Wrinkles Schminkles Silicone Patch Cleanser
WRINKLES SCHMINKLES

Silicone Patch Cleanser

Silikoonplaastrite puhastusvahend
Ainult e-poes Piiratud kogus
60 ml 58 € 100 ml
34,99 €
Hind 27,99 € ostes vähemalt 49 € eest
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Wrinkles Schminkles Silicone Patch Cleanser

(Silikoonplaastrite puhastusvahend)


Kasutage silikoonplaastreid optimaalselt kuni nende kasutusaja lõpuni – pikendage nende eluiga meie silikoonplaastrite puhastusvahendiga.
Puhastusvahend on spetsiaalselt loodud korduskasutatavate silikoonplaastrite puhastamiseks, liimi seejuuures kahjustamata. Ärge kasutage plaastrite puhastamiseks seepi ega muid puhastusvahendeid, kuna need võivad silikoonplaastri liimikihti kahjustada.
Kortse siluvates silikoonplaastrites on kasutatud 100% meditsiinilist liimi, mis hoiab plaastreid paigal, et need liibuksid probleemideta ja mugavalt nahale. Ühtlasi tähendab see, et plaastrite eemaldamisel võivad maha kooruda surnud naharakud või tolmuosakesed, mis võivad takistada liimi uuesti kleepumist.

Puhastage plaastreid silikoonplaastrite puhastusvahendiga umbes kord nädalas (või siis, kui vaja) ja hoidke neid lehe küljes, mis oli kortse siluvate plaastritega algselt kaasas.

          KASUTAMINE


1. Kui plaastritele on kogunenud tolm, surnud naharakud või liim on kaotamas oma kleepuvust, kasutage puhastamiseks väikest kogust puhastusvahendit.
2. Loputage plaastreid leige vee all ja asetage kuivama, liimiga külg ülespoole.
3. Kui plaaster on kuivanud, hoidke seda säilituslehe küljes.

 

 

Water, Coco-Betaine, Cetyl Betaine, Benzyl Alcohol

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!