Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick  (Lūpu krāsa) Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick  (Lūpu krāsa) Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick  (Lūpu krāsa) Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick   (Lūpu krāsa) Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick (Lūpu krāsa) -40%
Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick  (Lūpu krāsa)Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick   (Lūpu krāsa)Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick (Lūpu krāsa)
Urban Decay

Vice Sheer Shimmer

Huulevärv
Kingitus KAMPAANIA Kasumlik

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
Seismic 1.00 gab.
21,99 €

Tootekirjeldus

Urban Decay Vice Sheer Shimmer Lipstick

(Huulepulk)


Valmistu ‒ sind võrgutatakse. Huulepulk Urban Decay VICE Lipstick on saadaval ulatuslikus 100 tooni valikus, millest ei ole võimalik keelduda ja mida täiendavad kuus erinevat, ahvatlevat efekti meie siiani suuremas sarjas. Meie värvideseerias on: julged erksad toonid; tumedad, seksikad toonid; eriti mitmekesised neutraalsed toonid. Selline mitmekesisus, et pea käib ringi ja seega leiab iga naine endale sobivaima ‒ uutest toonidest kuni kultusstaatuse saavutanud favoriitideni, mida võib olla ei lootnudki enam näha. Mitmele toonile on inspiratsiooni andnud meie muud huuletooted (ja isegi meie lauvärvid ja silmapliiatsid). Meie laias sortimendis on rohkem efektseid tooteid kui kunagi varem: MEGA MATTE: eriti erk, matt efekt COMFORT MATTE: eriti kreemjas, matt efekt CREAM: originaalne kreemjas efekt: häbematu luksus METALLIZED: kreem kõrge pärlmuttertasemega SHEER: värvipuhang läbipaistva ja särava efektiga SHEER SHIMMER: kergelt läbipaistev efekt voolava pärlmutriga ja sileda struktuuriga. Vice Lipstick huulepulga värvipigmendi küllus ületab inimmõistuse piire. Uskumatult pimestav värv ühe käeliigutusega. Kõikides toonides huulepulgad kanduvad huultele ühtlaselt (moodustamata kortsukesi ja ebatasast pinda), embavad huuli ja tekitavad vapustavaid tundeid. Patenditud Pigment Infusion System™ loob erilise kreemja konsistentsi, rikkaliku tulemuse ja hajutab suurepäraselt värvi. See kreemjas koostis sisaldab toitvaid koostisosi. Hõrk võie tekitab mugavustunde, niisutab huuli ja parandab nende välimust, muutes need õrnaks ning hoolitsetuks ega lase huultel muutuda kuivaks. Aaloe, jojoobi, avokaado ja babassuõli toidab ning niisutab huuli. Illipevõi (saadud Malaisia Illipe puust) tagab pikaajalise niisutuse. C- ja E-vitamiin tagab vajaliku antioksüdantide koguse. Vice Lipstick huulepulk on modernses, luksuslikus vutlaris, mis meenutab püstolikuuli. See on uus, kuid põhineb meie juurtel. Tahulisel metallvutlaril on kuldne põhi ja sissegraveeritud tähed, huulepulka aga kaunistavad erilise disainiga reljeefsed initsiaalid ‒ UD. Värvitooniga sobitatud etiketid (kaasa arvatud tooni nimetus ja efekt) võimaldavad väga kergesti leida õiget värvi sinu käekoti sügavustest.  

Tagasiside

Write a review