STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos") STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")
STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")STENDERS Wash Cube Free to Fly  (Dušas kubiņš "Celies spārnos")
STENDERS

Wash Cube Free to Fly

Pesukuubik Free to Fly
1 gab
2,30 €

Tootekirjeldus

STENDERS Wash Cube Free to Fly

(Pesukuubik Free to Fly)


See energiat andev pesukuubik muudab teie kiire duši otsekui võluväel hellitavaks spaahetkeks. Puhastades õrnalt teie nahka ja pakkudes jõulist äratust meelele ja kehale, aitab see esile tuua teie parima särasilmse ja kohevasabalise mina, mis on valmis toime tulema mistahes väljakutsetega, mis elu teie teele veeretab. See puhaste sidrunheina ja sidrunikoore eeterlike õlidega ning melissilehe ekstraktiga valmistatud pesukuubik on nutikas viis sobitada aroomiteraapia ka kõige heitlikumasse päevakavasse. See vabastab ka keskkonnamuredest - tootes pole lahusteid ega plastpakendit ning biolagunevad vetikate biopolümeerid ja taimeõli polümeerid teevad imet, luues kenasti niisutava vahu. Naha tõhusaks toniseerimiseks ja niisutamiseks on seda rikastatud kiivi, avokaado, kohviubade, rabarberi ja tomatikoore ekstraktidega. Lubage kaunil tsitrusearoomil jääda oma nahale püsima ning hoida oma meeled ärksatena ka siis, kui astute duši alt välja.


Kasutamine


Niisutage kuubikut kergelt jooksva vee all kuni tekib pehme vaht. Kandke väike kogus vahtu masseerivate liigutustega nahale ja loputage seejärel sooja veega.

 

Tagasiside

Write a review