TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.04.-30.04.2021.

Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei) Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei) Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei) Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei) Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei) -42%
Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei)Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei)Nina Ricci Bella (Tualetes ūdens sievietei)
Nina Ricci

Bella

Tualettvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Tsitruselised, Vanilje/sefiir, Muskus, Roos
Kingitus KAMPAANIA Populaarne Kasumlik
Kingitus! Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

Osta Douglas.ee e-poest vahemalt 70 euro eest ja saad kingituseks Kinetic Hands Sanitiser Gel 100ml

*Kingitused ei summeeru **Soodustus kehtib AINULT E-POES 22.04.-25.04.2021.

50 ml 152 € 100 ml
75,99 €
30 ml 100 € 100 ml
29,99 € 51,99 €

Tootekirjeldus

Nina Ricci Bella

(Tualettvesi)


BELLA on ahvatlev ja hulljulge kaunitar, kelle parfüüm on tema naiselik ja leebe, üleolev ja aukartusetu peegelpilt. Lõhna muudab eriliseks delikaatne rabarber, mille pisut mõrkjalt magus maitse paneb suu otsekohe vett jooksma, jõuliselt värske roheline mandariin ja hellitav  vanill rõhutavad parfüümi isuäratavat olemust veelgi. Türgi roosi ja roosi absoluutõli koosluses lööb helisema rooside kogu külluslikkus. Ühest hoovab äsjanopitud kroonlehtede värsket aroomi, teisest aga õhkub sooje, otse õiesüdamest sündinud noote. Taustal lisab kirgas freesia sellele õiteakordile tänapäevast romantilisust ning valge muskuse mahepehme paitus on nagu nahka hellitav kašmiir. Bella on sensuaalsuse ja naiselikkuse deklaratsioon.

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Mandariin
 • Rabarber
Südamenoot

 • Freesia
 • Roos
Põhinoot

 • Muskus
 • Vanill

Tagasiside

Write a review