Moth & Rabbit The Lobster Moth & Rabbit The Lobster Moth & Rabbit The Lobster
MOTH & RABBIT

The Lobster

Parfüümvesi naistele ja meestele
LÕHNAKOMPOSITSIOON: Seeder, Viiruk, Lilled
KELLELE: Naistele, Mehele, Unisex
ISIKUPÄRASTAGE GRAVEERINGUGA

Isikupärastage oma toode ja graveerige oma nimi meigitootele.

Ostu sooritamisel saate sisestada graveeringu teksti.

50 ml 272 € 100 ml
Hetkel puudub
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Moth & Rabbit The Lobster

(Parfüümvesi naistele ja meestele)


THE LOBSTER (homaar)
… lugu

The Lobster – peen, lüüriline ja romantiline aroom, mis on inspireeritud Yorgos Lanthimose absurdikomöödiast „The Lobster“, mis räägib lähitulevikust. Selles saadetakse üksikud inimesed kaugel ja täielikus eralduses asuvasse hotelli, kus nad peavad 45 päeva jooksul leidma endale kaaslase ja kui ei leia, muudetakse nad valitud loomaks. Pärast 11 aastat kestnud abielu jättis naine Dave'i maha. Ta saadetakse hotelli ja tema valitud loom on homaar (lobster). See düstoopiline film inspireeris Mark Buxtonit looma stseeni paari tundemöllust metsas, kohas, kus nad armastust jagada ei saa, kuid armuvad siiski. Külmus, tuul, niiske puit, järv ja metsalehed leiavad soojuse. Nad leiavad lohutust ja armuvad seal, kus armastus on keelatud. Nagu maapinna täidlane lõhn vihmajärgses jõeäärses metsas.

Aromaatne kompositsioon avaneb lummavate maikellukeste nootide, jaheda muru varjundite ning puidu ja nagarmoti (lõikhein) vürtsika lõhnaga, mis annab kogu kompositsioonile idamaise vürtsikuse ja viiruki hõngu.
Parfüümikompositsiooni südames voogavad jahedad puhta vee noodid, vihjed värskele rohelusele ja okkalise seedripuu aktsendid.
Rikkalik aroomislepp heliseb õrnalt arnika-, lambaläätse-, mürri- ja samblavarjunditega, samuti sensuaalsete animalistlike nootide ja sooja pikantse musta mulla lõhnaga.
… juhtsõnad
Paari puhkus kuurordis. Vaesuseks muutunud luksus. Tsiviliseeritud maailm muutub primitiivseks. Põgenemine metsa. Jahimees muutub saakloomaks. Kamuflaažiks uus ülikond. Pime armastus.

… või teisiti öeldes:
Rohelised noodid, maikellukesed, nagarmott (lõikhein), lehtede noodid, külm vesi, seeder, mürr, arnika, lambalääts, animalistlikud noodid, huumuse lõhn, sammal.

Kujutage ette selle inimese lõhna, kellega koos olete metsa eraldatud, te ei saa armastust jagada, kuid armute.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Maikelluke
 • Visa lõikhein
 • Rohelised noodid
Südamenoot

 • Seeder
 • Vesi
 • Rohi
Põhinoot

 • Loomalikud märkmed
 • Arnika
 • Mürr
 • Tammesammal
 • Maanoodid

Koostisosad

Koostisosad:

"Alcohol denat. ; Parfum (Fragrance) ; Aqua (Water) ; Benzyl Salicylate ; Geraniol ; Coumarin ; BHT ; Benzyl Benzoate ; Linalool "

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!