MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift  (Pretnovecošanās liftinga krēms) MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift  (Pretnovecošanās liftinga krēms) MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift (Pretnovecošanās liftinga krēms)
MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift  (Pretnovecošanās liftinga krēms)MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift (Pretnovecošanās liftinga krēms)
Madara

TIME MIRACLE Ultimate Facelift

Vananemisvastane päevakreem
Naha tüüp/seisund: Küpsele nahale
Looduslik kosmeetika
50 ml 110 € 100 ml
54,99 €

Tootekirjeldus

MADARA TIME MIRACLE Ultimate Facelift

(Vananemisvastane päevakreem)


MAAILMA ESIMENE KASEMAHLAL PÕHINEV NAHAHOOLDUS KASEMAHL kiirendab naharakkude paljunemist 25% võrra ning kaitseb vabade radikaalide eest, ennetab ja taandab nii geneetilise soodumuse, kui ka keskkonna mõjude tõttu tekkinud vananemise ilminguid * CELL REPAIR BIO-COMPLEX parandab naha elastsust ja prinkust, vähendab peeneid jooni ning kortsukesi.* Sinu igapäevane iluravikreem, mis pakub kohest ning pikaajalist nahka pinguldavat, vormivat ja silendavat efekti. Mõeldud vananenud nahale, mis on kaotanud prinkuse. Kreemi teevad eriti tõhusaks MADARA patenteeritud CELL REPAIR BIO-COMPLEX, noorendav kasemahl, kortse täitev hüaluroonhape ning valgust peegeldavad osakesed, mis aitavad peita nahal esinevaid iluvigu. 

Kandke puhtale nahale igal hommikul.
MÕJU:

1 min:  VÄHEM EBATÄIUSEID, peenete kortsukeste vähenemine, siledam nahk1
5 MIN:  KOHENE PNGULDAV EFEKT kollageeni kiudude võrgustikule2, 4
15 MIN:  PRINGIM NAHK, vähem silmatorkavaid jooni ning kortsukesi3
1 HOUR:  KORTSUDE SÜGAVUSE VÄHENEMINE. Tõestatud, et tõstab kortsu põhja ühe tunni jooksul 26%4
2 NÄDALAT:  UUENENUD NAHK. Suurendab naharakkude regeneratsiooni 25% võrra5, 1

OLULINE:
Unikaalne koostis, mis põhineb noorendaval põhjamaisel kasemahlal, millele ei ole lisatud vett. Kasemahl on revolutsiooniline vedelik, millel on tõestatud toime kõigi peamiste vananemise märkide vastu. Sisaldab MADARA patenteeritud CELL REPAIR BIO-COMPLEXi, mis tegeleb otseselt kollageeni moodustamisega, kortse hajutavaid mineraalosakesi ning kasemahlast pärinevaid nahka pinguldavaid polüsahhariide.

VIITED:
1: Andmed pehmendava mõju kohta / 2:Kortsudevastase mõju in vitro test / 3:Kortsudevastase mõju kliiniline test, 17 vabatahtliku vanuses 50-65 eluaastat / 4: Pinguldav tegur in vivo print analüüsis profiili mõõtmiste teel / 5:Kasemahla in vitro test / 6: 35 naissoost tarbija hinnangud, vanuses 30 kuni 70 eluaastat, kestvusega 4 nädalat

FEATURES

Tagasiside

Write a review

https://www.douglas.ee/ee/kataloog/JUUKSEHOOLDUS/