Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid  (Dienas fluīds sejai) Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid  (Dienas fluīds sejai) Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid  (Dienas fluīds sejai)
Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid  (Dienas fluīds sejai)Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid  (Dienas fluīds sejai)
Madara

Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid

Vananemisilminguid vähendav emulsioon
Naha tüüp/seisund: Normaalsele nahale, Kombineeritud nahale
Looduslik kosmeetika
50 ml 78 € 100 ml
38,99 €

Tootekirjeldus

  Madara Smart Anti-FatiqueUrban Moisture Fluid

(Vananemisilminguid vähendav emulsioon)


See naha noorusliku välimust säilitav kerge emulsioon imendub kiiresti nahka, värskendades ning kaitstes seda terve päeva vältel. SMART ANTIOXIDANTS tooted sisaldavad islandi sambliku, turbasammalt, sõnajalga ja kortslehte, mis pakuvad nahale intensiivset niisutust, aitavad tagasi pöörata esimesi vananemismärke ning siluvad peeneid kortsukesi. Looduslikud antioksüdandid pakuvad kaitset nahas loomulikult esinevale kollageenile, parandavad vastupanuvõimet ning naha prinkust. Kanda heldelt puhtale näonahale ja kaelale, et suurendada naha elujõulisust ning sära.

KÄITUD SA ESIMESTE VANANEMISMÄRKIDE ILMNEMISEL TARGALT?
Peened jooned?
Naha täidluse vähenemine?
Laienenud poorid?
Ebaühtlane nahatoon ning laigud?

Need on esimesed vananemismärgid, mida põhjustavad vabad radikaalid.

SMART ANTIOXIDANTS tooted võitlevad esimeste vananemismärkide vastu, pidurdades vabade radikaalide teket, juba olemasolevaid neutraliseerides ning naharakke parandades. Tulemuseks on 90% vabade radikaalide poolt tekitatud kahjustuste vähenemine.

NORMAALSELE JA KOMBINEERITUD NAHALE

Kasutamine


Kanda heldelt puhtale näonahale ja kaelale, et suurendada naha elujõulisust ning sära. Normaalsele ja kombineeritud nahale.

Tagasiside

Write a review