Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner   (Dziļi attīrošs kondicionieris matiem) Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner   (Dziļi attīrošs kondicionieris matiem)
Love Beauty And Planet

Rosemary & Vetiver Conditioner

Roosmariini & Vetiveri Palsam Daily Detox
Juuksetüüp: Rasvastele juustele, Kõigile juuksetüüpidele
400 ml 2,50 € 100 ml
9,99 €

Tootekirjeldus

Love Beauty and Planet Rosemary & Vetiver Conditioner 

(Roosmariini & Vetiveri Palsam Daily Detox)


Taaselusta oma juuksed meeldiva detoxiga. Love Beauty And Planet Delightful Detox Palsam küllastatud orgaanilise rosmariiniga - tuntud kui detox taim, puhastab õrnalt ja lisab volüümi. Aitab eemaldada ebapuhtused, mis su juukseid peadligi suruvad, nii et su juuksed võivad tunda end väga hästi, puhaste ja elusatena. Õrn ja peen vetivri lõhn immutab kergelt su juuksed energiatandva värskusega. Säravad tsitrusenoodid segunevad väärtuslike puidunootide hoolitsevaks seguks, andes duši all juustele energiaraputuse. Lisaks, see palsam on tehtud taimsetest pusavastastest koostisosadest ja ei sisalda parabeene, silikoone ega värvaineid. Pakendatud ümbertöödeldud pudelitesse ja on 100% vegan, mis aitab muuta nii Sind kui ka planeeti iga päev veidi kaunimaks.

Kuidas kasutada
Alusta Love Beauty and Planet Delightful Detox šampooniga. Peale seda, sa tead seda - hajuta palsamit oma kaunitesse juustesse vältides juuksejuuri, loputa. Toode läheb veetorustikku. Ohud ja hoiatused. Väldi kontakti silmadega. Silma sattumise puhul loputa põhjalikult veega.

 

FEATURES

Tagasiside

Write a review