IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis) -40% -40% -40% -40% -40% -50% -50% -40% -70%
IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis)IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis)IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g (Ūdensnoturīgais lūpu zīmulis)
IsaDora

Sculpting Lipliner Waterproof

Veekindel huulepliiats
Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! IsaDora Build-Up Mascara 6ml

Ostes IsaDora tooteid hinnaga 25 EUR ja rohkem, saate TASUTA IsaDora Build-Up Mascara (6ml)

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 26.11.2020.-03.01.2021. **Ainult e-poes

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

40%  
50 Nude Blush 0.30 g Valid:
from 2020-11-23
to 2020-11-29
Hetkel puudub

Tootekirjeldus

IsaDora Sculpting Lipliner Waterproof 0.3 g

(Veekindel huulepliiats)


Kontuurimiseks ja täidluse efektiks - huule kontuurpliiats, mis annab huultele kuju ja muudab nende välimuse täidlasemaks.• Fikseerimiseks - erakordselt hästi libisev kontuurpliiats tagab kauapüsiva ja veekindla lõpptulemuse. Ei lase huulevärvil määrduda või laiali valguda ja pikendab selle püsivust. Huulepulga asendamiseks – kreemja massiga koostis ja küllastatud toon lubab kasutada huulekontuurpliiatsit ka huulepulgana.
FIKSEERIMISEKS – erakordselt hästi libisev kontuurpliiats tagab kauapüsiva ja veekindla lõpptulemuse. Ei lase huulevärvil määrduda või laiali valguda ja pikendab selle püsivust. HUULEPULGA ASEMEL – huule kontuurpliiats kreemjalt mati ja erksa värviga, mida saab kasutada ka huulepulgana.
Väljakeeratav • See modelleerib huuli ja annab neile lopsakuse • Eriti voolav ja libisev konsistents • Kauapüsiv – enam kui kaheksatunnine püsivus • Veekindel • Fikseerib – ei lase huulevärvil määrida või laiali minna • Kreemjas matt tulemus • Võib kasutada ka huulepulgana • Ei vaja teritamist • Väljakeeratav • Ilma lõhnaaineteta. Kliiniliselt kontrollitud.

 

Tagasiside

Write a review