Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša) -30%
Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)Isadora Lash Energy Treatment Black  (Spēcinoša skropstu tuša)
IsaDora

Lash Energy Treatment Black

Tugevdav ripsmetušš
Kingitus KAMPAANIA
Kingitus! IsaDora sponge

Kui ostate IsaDora kosmeetikat hinnaga 25 EUR või rohkem, saate vundamendi pealekandmiseks GIFT jumestuskäsna

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab 12.10.-01.11.2020. 

Kingitus! Givenchy L`Interdit 10ml

TIKAI ŠODIEN visiem pirkumiem no 150 EUR, DĀVANĀ saņem Givenchy L`Interdit jaunā sieviešu aromāta miniatūru (10ml).

*Dāvanas nesummējas **Akcija spēkā TIKAI E-VEIKALA 23.10.2020.

30%  
Black 14.00 ml Valid:
from 2020-10-21
to 2020-11-01
20,29 € 28,99 €

Tootekirjeldus

Isadora Lash Energy Treatment Black

(Tugevdav ripsmetušš)


Isadora Lash Energy Treatment Black on tugevdav ripsmetušš, mis kaitseb ripsmeid, soodustab nende kasvu ja lisab volüümi. Justkui võimsaim energialaeng ripsmetele, Lash Energy ühendab endas kahte koostist – teie armastatud ripsmetušši ja ripsmekasvu soodustavat seerumit, et ripsmed oleksid mitte ainult lopsakad, vaid ka hoolitsetud. Harja tihedad harjased toovad esile, eraldavad ja koolutavad ripsmeid, kattes iga ripsmekarva looduslikku päritolu toitva koostisega, mis ei lähe laiali. Unikaalne segu vetikaekstraktidest, millel on stimuleerivad omadused, parandab vereringlust, muutes ripsmed tugevamaks ja tervemaks. Tušš on saadaval nii musta värvina, et muuta ripsmed volüümikamaks ja erksamaks, kui ka läbipaistvana loomulikuks, kuid parandatud ripsmete välimuseks.

 • Toidab ja rõhutab ripsmeid.

• Ergutab mikrotsirkulatsiooni.

• Tagab läikiva tervisliku välimusega tulemuse.

• Muudab ripsmed pikemaks ja tihedamaks.

Merevetikaekstraktide segu stimuleerivad ja puhastavad omadused parandavad mikrotsirkulatsiooni ja rakkude ainevahetust. Taimeekstraktid – looduslikud ja hooldavad koostisained, mis aitavad kaitsta, toita ja rahustada ripsmeid.

KASUTAMINE


Kandke puhastele ripsmetele juurtest otsteni. Harjaga üle ripsmete tõmmates ja seda natuke keerutades suruge õrnad harjased ripsmejuurtele, et veel rohkem koolutada, lisada lopsakust ja eraldada ripsmed. Läbipaistva tuši võib kanda ripsmetele hoolduseks ka ööseks, et soodustada nende kasvamist. Toodetud loomkatsetevabalt, oftalmoloogiliselt kontrollitud, ei sisalda lõhnaaineid.

 

Tagasiside

Write a review