FREE DELIVERY | 01.03.-31.03.2021.

Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei) -20%
Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei)Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei)Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei)Hugo Boss Alive Eau de Toilette (Tualetes ūdens sievietei)
Hugo Boss

Alive Eau de Toilette

Tualettvesi naistele
Lõhnakompositsioon: Lilled, Puuviljad, Puit, Vanilje/sefiir, Sandlipuu, Jasmiin, Seeder
UUDIS Kingitus
Kingitus! Hugo Boss bag

Uue Hugo Bossi aroomi Alive ostmine naisele (80ml), GIFTi naiste kott. Sisestage sõnum

*Kingitusi ei summeerita. **Kampaania kestab  22.02.-21.03.2021. ***Ainult e-poes

80 ml 146 € 100 ml
117 €
50 ml 149 € 100 ml Valid:
from 2021-02-22
to 2021-03-21
Varsti müügil!

Tootekirjeldus

Hugo Boss Alive Eau de Toilette

(Tualettvesi naistele)


Mis tekitab sinus tunde, et oled Boss Alive  – ELUS? Boss Parfums uus parfüüm Boss Alive Eau de Toilette ülistab lihtsaid naudinguid. Raadiost kõlav lemmiklaul. Esimene hommikune kohvisõõm. Imelise päikeseloojangu värvid. Elu koosnebki taolistest lihtsatest naudingutest ning BOSS Parfums ülistab igaühte neist oma uue parfüümiga Boss Alive Eau de Toilette – värske ja meeliülendava uue parfüümiga naistele, kes otsivad rõõmu ja õnnetunnet igast eluhetkest. Küsimusega “What makes you feel ALIVE?” / Mis tekitab sinus tunde, et oled ELUS? kutsub uus kampaania naisi kõikjal kogu maailmas pühitsema elu lihtsaid naudinguid – väikesi hetki, mil sa tunnetad sidet teise inimesega ning koged positiivsust ja rõõmutunnet, mis ülendab meeli ja meenutab meile, et igas uues päevas on võimalik leida silma- ja hingeilu. Naiselikkuse uus olemus: Boss Alive Eau de Toilette. Aasta pärast parfüümi Boss Alive edukat müügiletulekut laiendab Boss Alive Eau de Toilette kaubamärgi parfüümiportfelli veelgi. Parfüümi reklaamnäoks on taas näitlejatar Emma Roberts, kelle soe ja aval naeratus kannab endas kõige täiuslikumal kombel kampaania 'ALIVE: naiselikkuse uus olemus' meeliülendavat karakterit. Juveliir Amélie Riechi poolt disainitud arhitektuurne flakoon sisaldab nüüd uut, heledamalt roosakat parfüümi, tihkest klaasist pudelit ümbritsev läikivat metallist võru on aga naiselikult roosakaskuldset tooni. Pehmeroosa, samuti roosakaskuldse ribaga ümbritsetud välispakend peegeldab uudisparfüümi muretut olemust. Lillede ja puidu noote ühendav lummav parfüüm: Boss Alive tualettvesi. Parfüümimeistrite Marie Salamagne' ja Honorine Blanci koostöös valminud Boss Alive tualettvesi on lille-puidunootidega aroom. Kargete õuna tipunootidega ühinevad pikantne mandariin, sidrun ja magnooliaakord, mis üheskoos annavad värske ja õiteküllase alguspuhangu. Parfüümi tõeline ilu peitub selle ekstravertses ja intensiivselt naiselikus südames, milles sulavad ühte valgeõieline jasmiin, damaskuse roos ja võrratu mikeelia (Michelia Yunnanensis), mis lisab eksootilisi, unikaalselt kreemja ja vürtsika sigantuuriga õitetoone. Parfüümi põhjanootides ühinevad salvei- ja samblanoodid elegantse sandlipuu ja seedriga, andes lõpptulemuseks kütkestava ja jõulise püsivuse. Kauapüsiv ja meeliülendav Eau de Toilette tuletab meile meelde, kuivõrd tähtis on elada iga päeva täiel rinnal. Elu lihtsate naudingute hindamine võimaldab meil leida rõõmu igast hetkest – ja see ongi sõnum, mida Boss Alive tualettvesi endas kannab.

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Õunad
 • Tsitrusviljad
 • Magnoolia
Südamenoot

 • Jasmiin
 • Magnoolia
 • Damaskas roze
Põhinoot

 • Seeder
 • Muskaatsalvei
 • Sandlipuu
 • Sammal

Tagasiside

Write a review