HAIRBURST

Lash & Brow Enhancing Serum

Ripsme - ja kulmuseerum
TOOTE OMADUSED: Taastav
KELLELE: Naistele
ROHELINE: Looduslikud koostisosad, Vegan
9 ml 500 € 100 ml
44,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

HairBurst Lash & Brow Enhancing Serum

(Ripsme - ja kulmuseerum)


Tõhus palsam ning toitaineterikas ripsmete ja kulmude kasvu soodustav seerum, mis on valmistatud 98% looduslikest koostisosadest, mis parandab õhukesi, peeneid, lühikesi või hõredaid ripsmeid ja kulme.

Eelised:
Ainulaadne valem on ohutu alternatiiv turul leiduvatele hormoonipõhistele seerumitele ja võltsripsmetele, mis võivad teie loomulikke ripsmeid õhemaks muuta ja kahjustada. See sisaldab tõhusat segu looduslikest koostisosadest, see aitab õrnalt, kuid ohutult saavutada paksemaid ja pikemaid ripsmeid ja kulme.

Kuidas see töötab?:
Seerumi tootmise ajal oli oluline, et see toimiks tõhusalt, kuid ei sisaldaks hormoone ja sarnaseid koostisosi, mis võivad põhjustada ebameeldivaid kõrvaltoimeid. „Hairburst“ ripsmeid ja kulmusid tugevdav seerum sisaldab tõhusat segu looduslikest koostisosadest, mis aitavad õrnalt, kuid ohutult saavutada paksemaid ja pikema väljanägemisega ripsmeid ja kulme. Ripsmetuši harja aplikaatoriga saate pehmendada ja taltsutada ohjeldamatuid kulme ning hõlpsalt katta ripsmeid.

98% looduslikud koostisosad: valmistatud 98% looduslikest koostisosadest, mis parandavad õhukeste, peenikeste, lühikeste või harvade ripsmete ja kulmude välimust. „Hairburst“ seerum ripsmete ja kulmude ilu jaoks taaselustab nõrgad, hõrenenud, õhukesed ripsmed, tugevdab loomulikult ripsmeid ja kulme, soodustab nende kasvu ja tugevdab neid

 

TOOTE OMADUSED

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!