FREE DELIVERY | 01.01.-31.01.2021.

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei) -53%
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei)Gucci Bloom Ambrosia di Fiori (Parfimērijas ūdens sievietei)
Gucci

Bloom Ambrosia di Fiori

Naise parfüümvesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Jasmiin, Roos
100 ml 150 € 100 ml
150 €
50 ml 100 € 100 ml
49,99 € 107 €

Tootekirjeldus

Gucci Bloom Ambrosia di Fiori

(Naise parfüümvesi)


Gucci Bloom Ambrosia di Fiori kutsub neid, kes seda lõhna kannavad, jääma truuks oma tõelisele olemusele ja emotsioonidele.
Kooslus saab alguse originaalparfüümist Gucci Bloom Eau de Parfum ja selle õilsate ja haruldaste õite trio – jasmiinipungade ekstrakti, tuberoosi ja india kombreetumi – nootidest, mida võimendavad kaks elegantsist ja sügavast naiselikkusest sädelevat uut koostisainet – võhumõõgajuur ja Damaskuse roos. Gucci Bloom Ambrosia di Fiori vundamendiks on Alessandro Michele poolt välja mõeldud ja parfüümimeister Alberto Morillase loodud Gucci Bloom originaalparfüümi kujuteldav, paljusordilistest ja värviküllastest taimedest tulvil aromaatne aed. Selle parfüümi intensiivsemas uustõlgenduses on kirkale buketile lisandunud uued koostisained, sealhulgas haruldane, visa ja sametine võhumõõgajuur.

 

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Jasmiin
 • Kvinskvalisa
Südamenoot

 • Tuberoos
Põhinoot

 • Roos
 • Iirisejuur

Tagasiside

Write a review