Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim) Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim)Emporio Armani Stronger With You Intensely  (Parfimērijas ūdens vīrietim)
Giorgio Armani

Stronger With You Intensely

Lõhnavesi
Lõhnakompositsioon: Lilled, Vanilje/sefiir, Merevaik, Lavendel, Kaneel, Pipar, Tonka oad
Populaarne
50 ml 146 € 100 ml
72,99 €
30 ml 200 € 100 ml
59,99 €

Tootekirjeldus

Emporio Armani Stronger With You Intensely

(Lõhnavesi)


Avasta Emporio Armani uus parfüüm Stronger With You Intensely. See sõltuvust tekitav fougere perekonna parfüüm peidab endas roosa pipra ja vanilje ning merevaiguseid puiseid akorde. Kõik see peegeldab tänapäeva noore mehe isiksust otsimaks intensiivset parfüümi, millega ärkab ellu sügava armastuse lugu! Mis see on? Selle intensiivse meeste parfüümi südames on soe vanilje ja elavad merevaiguselt puised akordid, millele lisavad kontrastsust roosa pipra noodid. Ajatu konjaki värv kehastab ideaalselt uue parfüümi intensiivset iseloomu. Tiivustatuna kahe hooaja edukusest ning kaheksast miljonist Youtube’ vaatamisest, täieneb Emprio Armani veebiseriaal “Üheskoos oleme tugevamad” (“Stronger Together”) 2019 aastal uute episoodidega, mis on filmitud Vahemere Euroopa urbanistlikus keskkonnas. “Üheskoos oleme langevad tähed” (“Together we are shooting stars”). Lugu, mis on kulgeb ümber murdumatult tugeva koosolemise, on filmitud Fabien Constanti nägemuses. Selle loo staariks on sama vastupandamatult armunud noorpaar, kes esitab iga päev emotsionaalseid ja füüsilisi väljakutseid, kombib enda armastuse piire ning muudab seda tugevamaks. Pudel: Puhtad jooned ja väga olulised vormid, mis kuuluvad äratuntavalt Giorgio Armanile, kanduvad Emporio Armani parfüümi pudelile. See lihtsus loob sügava sensuaalsuse, ümarad vormid ja kurvid meenutavad mehelikke õlgu ning toovad esile peene kunstiteose intensiivsuse. Ümar metalne kork loob ühtsuse naiseliku ja meheliku pudeli vahel, lisades paarile alahinnatud elegantsust. Kõige selle all on kaks rõngast, mis liituvad üheks ja põrkuvad teineteise vastu nagu kaks keha – tingimusteta armastuse ja ühenduse sümbol. Vürtsikas roosa pipra essents, mis on kombineeritud suhkruga kaetud kastani sõltuvust tekitava akordiga, toob parfüümi kompositsiooni uut originaalsust. Vanilje intensiivne essents, mis on segatud õrnalt seemisnahkse akordiga, loob unikaalselt sensuaalse signatuuri. See merevaiguselt puine akord, mida seostatakse Boubon Vetiver noodiga, toob intensiivselt esile kompositsiooni elava loomuse.

Tagasiside

Write a review