TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei) -41%
Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)Chloe Rose Tangerine (Tualetes ūdens sievietei)
Chloé

Rose Tangerine

Tualettvesi naisele
Lõhnakompositsioon: Lilled, Puuviljad, Tsitruselised, Muskus, Merevaik, Seeder, Roos, Greip
KAMPAANIA Kasumlik
50 ml 194 € 100 ml
97 €
30 ml 133 € 100 ml
39,99 € 67,99 €

Tootekirjeldus

Chloe Rose Tangerine

(Tualettvesi naisele)


Chloé naaseb oma signatuurse Eau de Toilette'i juurde, mis on nüüd endisest söakam ja palju rõhukam. Isegi suurtele klassikutele on võimalik anda uuem ja värskem kuju. Rose Tangerine on valminud parfüümimeistrite Sidonie Lancesseuri ja Michel Almairaci ühistööna. Nagu alati, heliseb ka siin sümboolne Chloé noot – kaubamärgi parfüümiidentiteedist lahutamatu kirgas, värske ja puhas roos. Parfüümis Rose Tangerine lisandub unikaalsele roosinoodile ootamatu puuviljadest inspireeritud alltoon: päikeseline mandariiniessents lisab kirkust, koloriitse mustsõstra rohehaljad alltoonid aga muudavad karakteri jõulisemaks. Uute lõhnanootidega kooskõlaliselt on ka Chloé selgelt äratuntav pudel rüütatud uutesse värvidesse ning flakooni kaela ehib parfüümiga ühilduv roosakasoranž ripskoes pael. Chloé Eau de Toilette on naiselikkuse väljendusena vabam ja enesekindlam kui eales varem.

LÕHNAKOMPOSITSIOON
Tipunoot

 • Must sõstar
 • Tangeriinid
Südamenoot

 • Roos
Põhinoot

 • Seeder
 • Merevaik

Tagasiside

Write a review