TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

-30%
Anastasia Beverly Hills

Mascara

Ripsmetušš
KAMPAANIA

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

30%  
Lash Brag Mascara 10.00 g
19,99 € 28,49 €

Tootekirjeldus

ANASTASIA BEVERLY HILLS Lash Brag Mascara

(Ripsmetušš)


Lash Brag volüümi andev ripsmetušš. Saavutage ripsmete maksimaalne volüümikus ja täidlus ning te ei suuda lõpetada selle süsimusta, eriti volüümi andva ripsmetuššiga kiitlemist.

Anastasia Beverly Hills Lash Brag volüümi andev ripsmetušš võimaldab teil saavutada ripsmete maksimaalse volüümikuse ja täidluse, mille üle te ei suuda lõpetada kiitlemist. See volüümi andev ripsmetušš loob intensiivse, süsimusta värviga dramaatilised, täidlased ripsmed. Spetsiaalselt disainitud liivakella kujuline ripsmetušši hari, katab eraldi iga ripsmekarva lopsaka, täispigmendiga koostisega, mis libiseb peale ripsmeid alla koolutamata. Kõigest üks kiht annab ideaalse koguse toodet, andes teile volüümikad piiritletud ripsmed, mis kestavad kogu päeva. Lisapikkuse ja tiheduse saamiseks kandke peale 2 kihti. Ekstreemse volüümikuse saamiseks, kandke peale 3 kihti. Elastsed polümeerid tagavad eriti kreemise segu kauakestva toime ja väldivad kokku kleepumist samas, kui hooldavad ained silendavad ja pehmendavad ripsmeid. Lisaks annab Lash Brag unikaalne pehmevahade segu ripsmetele pilkupüüdva rõhu, pikkuse ja ehitatava, kiitlemisväärse volüümi.

 

Tagasiside

Write a review

Sarnased tooted