AVASTA MUSTA REEDE ERIPAKKUMISED OMA LEMMIKUTELT BRÄNDIDELT

LEIA OMA PÜHADE JUMESTUS

Vali oma iseloomuga kõige paremini sobiv parfüüm ja leia oma pühade jumestus mustade ikoonidega!

TÄIS ARMASTUST JA KIRGE

LANCÔME TRESÕR LA NUIT INTENSE (Parfüümivesi naistele)

Parfüümi La Nuit Trésor kõige intensiivsem tahk. Kas olete valmis läbi elama kõige intensiivsemat armastuslugu? La Nuit Trésor Intense on rikkalik lõhn, mis tekitab kõige kirglikuma armastuse tunnet.

Selle jumestuse saavutamiseks kasuta:

ELEGANTNE, NAISELIK JA VÕIMAS

Giorgio Armani SÌ (Parfüümivesi naistele)

Giorgio Armani Sì jutustab tugevast ja tõelisest tänapäeva naisest, sellisest, kes ei karda öelda „jah!“ tugevusele, armastusele, unistustele, vabadusele ja iseendale. Olla naine on suurepärane ning võimalusi nautida oma elu on nii palju!

Selle jumestuse saavutamiseks kasuta:

NOORUSLIK, JULGE JA VÕRGUTAV

Yves Saint Laurent BLACK OPIUM (Parfüümivesi naistele)

Parfüümvee Black Opium Extreme´i naine on närvekõditava virtuaalmängu kangelanna. Hoogsam, julgem ja seksikam kui eales varem. Valmis nautima elu.

Selle jumestuse saavutamiseks kasuta:

MUSTAD IKOONID MEESTELE

BORN IN ROMA UOMO

Aromaatne salvei ja suitsutatud vetiver annavad lõhnale klassikaks kujunenud Valentino Couture'i signatuuri, mida ergastab mineraalsoola ja vürtsika ingveri jahe vibreeriv nüanss, et lisada lõhnale märgatav teravus.

ARMANI CODE PARFUM

Tugev, kuid samas delikaatne Armani Code PARFUM annab originaallõhna signatuurile uue tõlgenduse, täiendades seda aromaatse tahuga. Puiduselt aromaatsele ja sensuaalsele identiteedile truuks jääv Armani Code PARFUM kannab endas Armani Code'i kvintessentsi.

LUNA ROSSA BLACK

Nagu elav keskus täis võimalusi ja ohte, magusamad detailid vuhisemas üle puiduse merevaigu, toimides lummavalt, pea segadust tekitavalt. Energeetiline juba sissejuhatuses tänu bergamotile ja heinputkele, samas kui patšuli ja kumariiniga süda annab teed tujukamale põhjale.

HOOLITSE PÜHADE HOOAJAL OMA NAHA EEST

Kommentaarid

Kirjuta kommentaar