Posts with category

Elustiili

ElustiiliMiks peaks investeerima kvaliteetsesse šampooni ja palsamisse?

Paljud meist valivad rahakotisõbraliku šampooni ja palsami kohalikust supermarketist. Kuid kas odavamad tooted, mis peaksid väidetavalt tegema imesid, võivad meie juukseid hoopis kahjustada? Kui asi puudutab juukseid, jagunevad inimesed kahte leeri: need, kes ostavad seda, mis parajasti soodusmüügis on, ja need, kes investeerivad. Seega, kas veidi kallimatest juuksehooldustoodetest võib tõesti kasu olla? Lugege edasi, et saada teada, mis muudab kallima šampooni nii kalliks ja kas sellele ikka tasub kulutada.

ElustiiliÕITE JÕUD: KEVADINE LILLEBUKETT SINU JUUSTE TURGUTAMISEKS

Kevad toob endaga kaasa nii paljut: pikemad päevad, soojema ilma ja – vahest kõige olulisem – lilled. Nende värvikad joovastavalt lahti rulluvad lõhnad on kindel märk sellest, et meid ootavad ees paremad ajad.Kuid lilleilu ei ole vaid silmale rõõmuks. Lilleekstraktidel on juukseid hellitav ja noorendav jõud ning need on paljude Leonor Greyli toodete peamised koostisosad.

ElustiiliKuidas teha rohelisemaid valikuid ilumaailmas?

Üha rohkem inimesi tahab toimida õigesti. Tahame teha nutikamaid ja säästvamaid tarbimisotsuseid, et näidata hoolivust planeedi vastu. Selles blogipostituses kergitame müstikaloori säästva ilu maailmalt ning anname häid nõuandeid neile, kes tahavad nautida ilutoiminguid ilma et peaksid vanniveele peale lõhnava õli lisama ka tilgakese süüd keskkonna ees. Ilumaailm kannab meie eest head hoolt. Nüüd on meie kord näidata, et hoolime...

ElustiiliKATSETAME! Kevadine sära koos ARMANIga.

Särava jume saavutamine jumestustoodete abil võib olla raske ülesanne, sest paljud turul olevad tooted jätavad rasvase ja läikiva tulemuse, mis võib mõnel juhul tekitada nahale raske tunde. Seekord katsetasime Giorgio Armani Beauty jumestustooteid ning uurisime, kui hästi need püsivad ja millise efekti nahale jätavad. Loe rohkem blogist

ElustiiliToiduks tarvitatavad koostisosad, mida kasutatakse ka iluhoolduses.

Öeldakse, et ilu tuleb seestpoolt, seega ei ole oluline pöörata tähelepanu ainult sellele, mida sa paned näole, vaid ka sellele, millega toidad oma keha. Tuleb välja, et paljud toiduained sisaldavad tervisele ja ilule kasulikke koostisosi, mis toimivad samamoodi hästi nii toidus kui ka iluhooldusprotseduurides kasutatuna. Saa tuttavaks ülimõjusate toodetega, mis peaksid olema käepärast nii sinu külmikus kui ka ilutoodete riiulil.

ElustiiliSupertooted välimuse kiireks parandamiseks, kui oled maganud kõigest neli tundi

Praeguses olukorras on meie uni tavapärasest rahutum ja ärevam. Douglas soovitab SOS-vahendeid, mis võimaldavad hetkega taastada särava, terve ja värske välimuse. Isegi siis, kui oled vähe maganud. Loe blogist! 

ElustiiliNÄOMASKID! Kõik, mida sa nende kohta teadma pead!

Milline on sinu maskikasutamise kogemus? Näomask on võimas ja eriliselt hellitav toode, mis võib anda tõhusa ning silmnähtava tulemuse. Loe edasi ja saa teada, kuidas maski valida ja kasutada, et sellest maksimaalset kasu saada ning tutvu Douglase kõige uuemate ja innovatiivsemate maskidega!

Elustiili24 väga head juuksehooldusnõuannet

Koondasime kokku juuste pesemise, soengu tegemise ja suurepärase välimuse säilitamise parimad nõuanded. Loe need läbi ja Su juuksed on selle eest kindlasti tänulikud!

ElustiiliTOUS - ehetest inspireeritud lõhnad

See seiklus sai alguse Manresast 1920. aastal, pärast seda, kui Salvador Tous Blavi ja Teresa Ponsa Mas asutasid oma väikese kellassepatöökoja ning nende poeg Salvador ja tema naine Rosa Oriol viisid selle aastaid hiljem koos oma tütardega rahvusvahelisele areenile. See oli 2000. aastal, kui nad otsustasid ühendada jõud Trolezi perekonna ja Perfumes y Diseño grupiga (PYD), et hakata looma oma lõhnu.

ElustiiliSUHKUR on tervisliku naha vaenlane

Olgugi et suhkur on keha energiaallikas, on hästi teada, et see mõjutab meie keha ja tervist suurel määral alates ülekaalust ja ebameeldivast kehakujust kuni kõrge vererõhu ja diabeedini. Kuid kas olete kunagi selle peale tulnud, et ülemääraselt nn suhkrune keha on naha kõige hullem õudusunenägu?

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!