Ainult e-poes! 20% SOODUS, OSTUDELE ÜLE 29 EUR! 

 

St. Tropez Self Tan Express Mousse (Paštonējošas putas) St. Tropez Self Tan Express Mousse  (Paštonējošas putas)
St. Tropez

Self Tan Express Mousse

Isepruunistav kreem/vaht
NAHA TÜÜP/SEISUND: Kõigile nahatüüpidele
200 ml 22 € 100 ml
44,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

St. Tropez Self Tan Express Mousse

(Isepruunistav vaht)


St. Tropez Self Tan Express Mousse loomuliku ja tervisliku välimuse saavutamiseks looge oma päevitus moodsa pihustatava isepruunistava tootega. Heleda päevituse saavutamiseks oodake enne duši alla minekut üks tund, keskmise tumedusega kuldseks päevituseks kaks tundi või jätke toode toimima kuni kolmeks tunniks tugevama ja tumedama päevituse saavutamiseks. Ei oma isepruunistatavatele toodetele iseloomulikku aroomi. Ühtlaselt ja lihtsalt pealekantav. Niisutab nahka. Tuhmub ühtlaselt.

Kasutamine


1. samm: koorige nahka 24 tundi enne toote kasutamist. Niisutage vahetult enne pealekandmist kuivi piirkondi, sealhulgas küünarnukke, põlvi, pahkluid ja jalgu.

2. samm: parima tulemuse saavutamiseks ja käte määrdumise vältimiseks kasutage pealekandmiseks Tan Applicator Mitti kinnast ja kandke toodet peale laia, pühkiva liigutusega suunaga pahkluudest ülespoole.

3. samm: Enne toote mahaloputamist oodake 1, 2 või 3 tundi, olenevalt soovitud tooni tugevusest. Päevituse toon jätkab kujunemist kuni 8 tundi.

4. samm: päevituse pikendamiseks ja säilitamiseks niisutage nahka iga päev, koorige seda regulaarselt ja kandke toodet uuesti nahale vastavalt vajadusele.

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!