TASUTA TARNE KÕIKIDELE TELLIMUSTELE
TÄHELEPANU! Seoses jätkuva ülemaailmse COVID-19 pandeemiaga on pikenenud rahvusvaheliste saadetiste tarneajad | 01.05.-31.05.2021.

Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms) -25% -25%
Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms)Sensai Luminous Sheer Foundation  (Tonālais krēms)
Sensai

Luminous Sheer Foundation

Jumestuskreem
Naha tüüp/seisund: Kõigile nahatüüpidele
KAMPAANIA Populaarne Kasumlik

Tähelepanu! Värvid ekraanil võivad tegelikust tootevärvist erineda.

 
LS 102 Ivory Beige 30.00 ml
52,99 €

Tootekirjeldus

Sensai Luminous Sheer Foundation

(Jumestuskreem)


Sensai Luminous Sheer Foundationi erakordselt kerge vedel jumestuskreem. Nahk saab säravalt siidise katvuse kohandatava tugevusega, mis ei varja naha ilu, et see näeks välja loomulik ja alati täiusliku kumaga. Peamine koostisosa: Koishimaru siidi ekstrakt, mis on kogu Sensai kosmeetika põhikoostisosa. See soodustab hüaluroonhappe sünteesi nii marrasnaha kui ka pärisnaha rakkudes ja niisutab nahka kogu päeva vältel. Originaalne Sensai kosmeetika pigment Aura (oranži ja rohelise pigmendi ühend) vähendab jumestuse ebaühtlust, annab tervisliku ilme, sobitub kõigi nahatoonidega ja annab nahale värske välimuse. Õhuline tekstuur kandub sujuvalt nahale, sulandub sellega ja loob loomulikult särava katvuse. Sisaldab SPF 15 kaitsefiltrit.  KASUTAMINE Enne kasutamist loksutage hoolikalt. Katvama efekti saavutamiseks kandke peale mitu korda. Ühtlaseks katvuseks hajutage nahale hoolega. 

 

Tagasiside

Write a review