TÄHELEPANU! KOHALETOIMETAMINE VÕIB HETKEL VÕTTA KUNI 4 TÖÖPÄEVA! E-pood Douglas.ee: epood@douglas.ee ja tel.+372 6661100 (I-V 10:00-17:00) 

John frieda Frizz Ease Curl Reviver Styling Mousse (Matu putas cirtainiem matiem) John frieda Frizz Ease Curl Reviver Styling Mousse (Matu putas cirtainiem matiem) -20%
John Frieda

Frizz Ease Curl Reviver Styling Mousse

Frizz Ease Lokke elustav vaht
Juuksetüüp: Lokkis juustele
KAMPAANIA
Kingitus! YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme 1,2ml - Sinu kolmas tester kingituseks!

Šoppa Douglas.ee e-poes ja saad KINGITUSEKS kaasa YvesSsaintLaurent Black Opium Eau De Parfum Extreme testri (1,2ml)

*Kingitused ei summeeru **Kampaania kestab AINULT E-POES 28.07.2021.

200 ml 4,40 € 100 ml Valid:
from 2021-07-05
to 2021-08-01
8,79 € 10,99 €

Tootekirjeldus

John frieda Frizz Ease Curl Reviver Styling Mousse

(Frizz Ease Lokke elustav vaht)


Lokke elustav vaht annab elujõudu ja vormi, et saavutada kräsuvabad ja loomulikuna näivad lokid ning kaunis viimistlus. Kasutamine: Loksutage pudelit korralikult ja keerake tagurpidi. Pihustage väike kogus vahtu peopesale ja jaotage ühtlaselt niisketesse juustesse. Viimistlege sõrmedega või kuivatage fööniga kasutades difuusorit. Alkoholivaba. ETTEVAATUST: ERITI TULEOHTLIK AEROSOOL. Survemahuti – kuumutamisel plahvatusohtlik. Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte hoida kohtades, kus temperatuur ületab 50 °C/122 °F. Mitte pihustada lahtisesse leeki või muule süüteallikale. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest leegist ja teistest süüteallikatest. Suitsetamine keelatud. Mitte suitsetada kasutamise ajal või enne kui juuksed on täiesti kuivad. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutada ainult vastavalt juhistele. Tahtlik väärkasutamine (sisu kontsentreerimine ja sissehingamine) võib olla kahjulik või surmav. Mitte läbi torgata või põletada, isegi tühjana. Mahuti võib ära visata, kui see on täiesti tühi. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältida kokkupuudet riiete ja imavate materjalidega, võib jätta plekke.

Tagasiside

Write a review