25%* SOODUS LÕHNADELE, ostes vähemalt 25 EUR eest! AINULT E-POES!

 

Frénésies

Men Hair Growth Prevention Cream

Kehakreem
NAHA TÜÜP/SEISUND: Kõigile nahatüüpidele
50 ml 180 € 100 ml
90 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream

(Kehakreem karvade vähendamiseks mehele)


Frenesies Men Hair Growth Prevention Cream on teadlaste ja arstide poolt välja töötatud patenteeritud uuenduslik looduslik toode, et vabaneda alatiseks soovimatutest keha- ja näokarvadest. Kliiniliselt uuritud looduslikud koostisosad mõjuvad koos, et karvanääpsu pärssida, muutes karva peenemaks, heledamaks ja lõpuks hävitades selle täielikult. Traditsiooniline epilatsioon (karva eemaldamine koos juurega) võimaldab kreemi koostisosadel folliikulini jõuda. Kreemi peamine koostisosa on seleenirikas Brasiilia pähkel. Seleen ja muud uuenduslikud koostisosad tungivad karvanääpsu sisse, mis on pärast epileerimist tühi, ja pärsivad karva funktsiooni karvasibulas, muutes karvad peenemaks, heledamaks ja likvideerides need lõpuks täielikult. Kusjuures meie kreeme saab kasutada iga nahatüübi ja karva värvi korral ning igas vanuses. Frenesiesi kreem tagab nahka niisutava ja toitva toime ning aitab pärast vahatamist vähendada punetust ja ärritust. See looduslike koostisainetega võimas kreem saab teie uueks parimaks sõbraks. Mitu korda ma pean Frenesiesi kreemi kasutama, et soovimatutest karvadest vabaneda? Aeg soovimatu karvakasvu püsivalt peatamiseks on inimeste puhul erinev. Iga inimese füsioloogia on erinev, seetõttu on soovimatute karvade üldine vähenemine ja kasutuskordade arv soovitud tulemuste saavutamiseks erinev. Siiski näitab erinevates ELi riikides läbi viidud range kliiniline uuring, et pärast kahte kuni kolme kasutuskorda märkab keskmine kasutaja 60–80% vähenemist. On väga oluline meeles pidada, et parima võimaliku tulemuse saavutamiseks tuleb hoolikalt järgida juhiseid. Igasugune kõrvalekalle juhistest (eriti, mis puudutab seda, kuidas kreem karvanääpsu tungib) mõjutab tulemusi. Meestele töötati välja spetsiaalne kreem soovimatute kehakarvade püsivaks vähendamiseks. Koostis töötati välja, et tulla toime meeste soovimatute karvadega, mis kipuvad olema tugevamad ja tihedamad kui naistel. Rikas võimsate looduslike koostisosade poolest, mis tungivad koos karvanääpsu sisse ja pärsivad karva moodustamisel oluliste valkude ja aminohapete toimet. Tulemusena väheneb karvakasv oluliselt ning ülejäänud karvad on palju pehmemad ja nõrgemad. Mentooli, rosmariini ja kummeli kombinatsioon rahustab nahka. Kõrvaldab pärast epileerimist ebamugavustunde ja jätab värske tunde! Kasu: vähendab soovimatud kehakarvad püsivalt. Pehmendab ja rahustab ärritunud nahka.  Niisutab. Valutu ja lihtsalt kasutatav

KASUTAMINE Frenesiesi kreemi kvaliteetseks kasutamiseks ja edukate tulemuste saavutamiseks tuleb tähelepanu pöörata kreemi õigele kasutamisele ja kasutusjuhendis kirjeldatud kasutamiskorrale. Mis tahes kõrvalekalle kasutusjuhendis kirjeldatud kasutamise korrast võib mõjutada kreemi toime tulemust. ETTEVALMISTAMINE Enne epileerimisprotseduuri peab keha nahk olema puhas. Ärge kasutage kreemi ega muid kosmeetikatooteid (piirkondades, kus epilatsioon läbi viiakse) 24 tundi enne epileerimist, epileerimise ajal ja viie päeva jooksul pärast epileerimist. EPILATSIOON on karva eemaldamine nahaaluselt kihilt (teadaolevad meetodid karvade eemaldamiseks: pleegitamine, raseerimine, keemiline töötlus depilatsioonikreemi või vahuga, vahatamine, elektroepilatsioon, fotoepilatsioon, laserepilatsioon). Enne kreemi kasutamist tuleb epileerida neid kehapiirkondi, kus on soovimatud karvad. Oluline tingimus: ärge kasutage muid kreeme ja õlisid ega talki enne epileerimist, epileerimise ajal ega pärast epileerimist. Soovitame epileerida kuuma vaha või suhkruvahaga (pöörake tähelepanu järgmisele faktorile: mida hoolikamalt on epilatsioon enne kreemi pealekandmist tehtud, seda varem on võimalik saada positiivne tulemus, võimalik juba pärast esimest kreemi kasutuskorda).

KREEMI KASUTAMINE: 1. PÄEV Pärast epileerimist tuleb Frenesiesi kreemi viivitamatult kanda vastavale kehapiirkonnale.  Frenesiesi kreem tuleb kanda peale kergelt ühtlase kihina karvakasvule vastupidises suunas. Kreemi nahasse imendumisaeg on 30 minutit, selle aja jooksul ei ole soovitatav kreemiga kaetud keha piirkonda puudutada. KREEMI KASUTAMINE: 2., 3., 4. ja 5.  PÄEVAL Selle aja jooksul ei tohi kasutada muid kreeme ja õlisid, sest Frenesiesi kreemil on niisutav ja põletikuvastane toime, seega ei ole vaja kasutada teisi kreeme, õlisid ega talki. Protseduuri tuleb korrata viis päeva järjest. Soovimatutest karvadest 100% vabanemiseks on vaja ülalmainitut protseduuri korrata 2–4 korda.

 

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!