20% SOODUST ENAMIKULE NAHAHOOLDUSTOODETELE, ostes vähemalt 39 EUR EEST!

Dermacosmetics The Ultimate Moisture Boost For SkinDermacosmetics The Ultimate Moisture Boost For SkinDermacosmetics The Ultimate Moisture Boost For Skin
Dermacosmetics

The Ultimate Moisture Boost For Skin

Kingituskomplekt
NAHA TÜÜP/SEISUND: Küpsele nahale, Kõigile nahatüüpidele
KELLELE: Naistele
Komplekt
59,99 €
TASUTA TARNE DOUGLASE POODIDESSE!

Valitud toode ei ole hetkel reserveerimiseks saadaval

BRONEERI

Tootekirjeldus

Dermacosmetics The Ultimate Moisture Boost For Skin

(Kingituskomplekt)


Komplekt sisaldab: 

  • Dermacosmetics Hyaluronic Super Serum, Näo seerum 30 ml

Seerum Hyaluronic Super Serum sisaldab 10 eri tüüpi hüaluroonhapet, mis salvestuvad nahas ning on kohese ja kauakestva niisutava ja pinguldava toimega. Seda toimet tugevdavad hüdro-tripeptiidid, mis ergutavad naha loomulikku hüaluroonhappe tootmist. Ainulaadne toimeaine L-karnosiin vähendab AGE-sid (ingl advanced glycation endproducts, täiustatud glükatsiooni lõpp-produktid), mis põhjustavad rakkude glükatsiooni, aeglustades sellega oluliselt naha vananemise protsessi. Nähtav tulemus: nahka niisutav ja pinguldav tõhus ergutaja muudab naha puhanuks ja värskeks. 

  • Dermacosmetics Hyaluronic Anti-A.G.E. Gel Cream, Näokreem - geel 15 ml

AGE-de vastane geel-kreem Hyaluronic Anti-A.G.E. Gel Cream sisaldab 10 eri tüüpi hüaluroonhapet, mis salvestuvad pealmistes nahakihtides ning on kohese ja kauakestva niisutava ja pinguldava toimega. Seda toimet tugevdavad hüdro-tripeptiidid, mis ergutavad naha loomulikku hüaluroonhappe tootmist. Vahemere õlelille ekstrakt aktiveerib naha enda niiskusvarude moodustamist, et tagada selle kauapüsiv niisutus. L-karnosiin vähendab AGE-sid (ingl advanced glycation endproducts, täiustatud glükatsiooni lõpp-produktid), mis põhjustavad rakkude glükatsiooni, aeglustades sellega oluliselt naha vananemise protsessi. Nähtav tulemus: nahka niisutav ja pinguldav tõhus ergutaja muudab naha puhanuks ja värskeks. Kasutamine. Kanna geel-kreem puhtale näole pärast seerumit. 

Tagasiside

JÄTKE OMA TAGASISIDE

ILUMAAILM ON NÜÜD VEELGI LÄHEMAL!

LAADIGE ALLA MEIE RAKENDUS!