XMAS

KUIDAS advendikalendrit ise valmistada?

Tundub, et internet on advendikalendri ideesid täis. Loomingulise inspiratsiooni saamiseks on vaja sisestada vaid sobivad märksõnad. Pappkarbid, pudelid, ümbrikud, tikutoosid, taskud – kõik see kulub ära. Mõtle aegsasti välja, kas valmistad juba kuu alguses muljet avaldava kompositsiooni, mis püsib uhkelt pühadeni välja ja kas seda ei ähvarda teatud väikesed käed või neli käppa või kas mõni kingitustest ei kaota ehk kuu aja jooksul oma värskust. Sama hästi võid iga päeva vastu võtta uue üllatusega. Või ehk isegi selle sündmuse aardejahiks muuta. Kui hakata oktoobris ettevalmistusi tegema, võib valmistada igasugu imeasju.

KELLELE advendikalender kinkida?

Advendiajal on kombeks lapsi üllatustega rõõmustada, aga kas vaid neid? Kindlasti on teil veel mõni eriline inimene, keda tahaks jõulude ajal rõõmustada ja ergutada. Vanemad, õde, lähedane sõbranna, kallim. Võib-olla oled kolleegi salapäkapikk? Üllatamiseks ja rõõmustamiseks ei pea ühe katuse all elama. Võid hankida väikese üllatuskarbi terveks nädalaks ja igal pühapäeval selle saajale saata.

MIDA advendikalendrisse peita?

Muidugi maiustusi. Mõni väike vahuvein. Südamlik kiri. Sellele mõeldes oleme kokku pannud spetsiaalse valiku Douglase tooteid, mis on väikese advendikalendri sahtli jaoks justkui loodud.

Loe lisaks blogist